Tiktok Takipçi Satın Al

Motorola, Kasım Ayına Kadar Telefonları için 5G Yazılım Güncellemesini Yayınlayacak

5G’nin iPhone’larda ve bazı Samsung telefonlarında bulunmamasına ilişkin endişelerin ardından, her iki marka da sorunları çözmek için yakında bir 5G güncellemesinin yayınlanacağını doğruladı. Aynı çoğunluğa katılarak, şimdi 5G yazılım güncellemesinin ayrıntılarını veren Motorola’ya sahibiz.

Motorola Telefonları Önümüzdeki Ay 5G Alacak

Motorola, Vi 5G ile birlikte hem Jio True 5G hem de Airtel 5G Plus desteğini etkinleştirmek için OTA yazılım güncellemelerini kullanıma sunmaya başladığını açıkladı . Jio SA 5G’yi desteklerken, Airtel ve Vodafone Idea (Vi) NSA 5G ile birlikte gelir.


Güncelleme Motorola Edge 30 Ultra’ya yayılmaya başladı ve Edge 30 Fusion ve diğer 5G özellikli Motorola akıllı telefonlar güncellemeyi Kasım ayının ilk haftasında alacak. Bu, Apple ve Samsung’un güncellemeyi yayınlamayı planladıkları zamandan çok daha erken.

Motorola G62 5G, G82 5G, Edge 30 ve Moto G71 5G’nin 25 Ekim’e kadar güncelleme alacağı söyleniyor. Edge 30 Pro, G51 5G, Edge 20 Pro, Edge 20 ve Edge 20 Fusion’ın Kasım ayının ilk haftasında alması gerekiyor.

Motorola, Kasım Ayına Kadar Telefonları için 5G Yazılım Güncellemesini Yayınlayacak

Motorola Asya Pasifik İcra Direktörü Prashanth Mani, Beebom’a yaptığı açıklamada, “ Hindistan’daki Motorola 5G akıllı telefonlar, kategoriler arasında, duyurulan 8 Sub 6 GHz 5G bantlarının tümü dahil olmak üzere 11 ila 13 5G bantları için donanım desteğine sahiptir. Hindistan. Hem SA (Reliance Jio) hem de NSA (Airtel & Vi) 5G modlarında aynı anda Motorola cihazlarında 5G’yi etkinleştirmek için OTA yazılım güncellemelerinin dağıtımını başlattık ve tüketicilerin operatörler arasında kesintisiz 5G deneyimi yaşamasını sağladık. 

Bu, Apple’ın yakın zamanda 5G yazılım güncellemesini Aralık ayında yapacağını onaylamasının ardından geldi . Şu anda, 5G iPhone’ların hiçbiri 5G’ye hazır değil. Samsung, güncellemeyi Kasım ayının sonunda yayınlayacağını da açıkladı. Google’ın güncellemeyi ne zaman yayınlayacağına dair bir bilgi yok. Realme, Xiaomi, Oppo ve daha fazlası gibi markaların telefonlarının çoğu 5G’ye hazır. Xiaomi ayrıca 5G’ye hazır olmayan telefonların bu Diwali güncellemesini alacağını da onayladı.

Hatırlamak gerekirse, Jio ve Airtel kısa süre önce belirli şehirlerde 5G’yi kullanıma sunmaya başladı ve 2024 yılına kadar daha geniş bir 5G kullanıma sunması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu