TeknoDiot
     
     
     

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Motorola One Fusion Plus modelinin özellikleri ortaya çıktı. YouTube’un Cihaz Raporu listesinde habersiz bir Motorola akıllı telefon tespit edildi.

Listeye göre, Motorola One Fusion Plus’ın önümüzdeki Haziran ayında bir yerde resmi hale getirilmesi bekleniyor. Motorola One Fusion Plus özellikleri neler sunuyor?

Dahası, aynı liste cihazın 6.53 inç FHD + ekran, Snapdragon 730 işlemci ile gelecek. Ayrıca 5.000 mAh kapasiteye sahip batarya bulunacak.

Ayrıca 4GB / 6GB RAM ve 64GB / 128GB dahili depolama alanına sahip olacağı da ortaya çıktı. Kamera konusunda ise Motorola One Fusion+, ana kamerası olarak Samsung’un 64MP ISOCELL Bright GW1 sensörüne sahip olacak. Sensörlerin geri kalanına gelince, şimdilik gizemini koruyor. Bu cihaz hem Cloud hem de Sugarfrost renk yollarında sunulacak.

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

YouTube cihaz raporları sayfasındaki u akıllı telefonlar, yeni nesil teknolojileri, video performansını ve güvenilirliği birleştirerek sınıfının en iyisi YouTube deneyimini sunabilir. Bir İmza Aygıtı ile daha az bant genişliği kullanırken canlı HDR videoların, etkileyici 360 ° videonun ve hızlı video yükleme sürelerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İmza Aygıtı olarak nitelendirilebilmesi için bir telefonun yüksek dinamik aralığı, yüksek kare hızını, güvenilir DRM performansını, 4K kod çözmeyi desteklemesi ve yeni nesil video codec bileşenlerini kullanması gerekir. Bu cihazların performans beklentilerimizi karşıladığını veya aştığını doğrulamak için üreticilerle birlikte çalıştıkları bildirilmektedir.

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı! Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung, AKG İmzalı Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Duyurdu

Buğra Noyan

Huawei, EMUI 10 Güncelleme Takvimini Açıkladı

Buğra Noyan

Facebook Messenger Kids Uygulamasına Daha Fazla Ebeveyn Kontrolü Eklendi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.