Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı! - TeknoDiot.com

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Motorola One Fusion Plus modelinin özellikleri ortaya çıktı. YouTube’un Cihaz Raporu listesinde habersiz bir Motorola akıllı telefon tespit edildi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Listeye göre, Motorola One Fusion Plus’ın önümüzdeki Haziran ayında bir yerde resmi hale getirilmesi bekleniyor. Motorola One Fusion Plus özellikleri neler sunuyor?

Dahası, aynı liste cihazın 6.53 inç FHD + ekran, Snapdragon 730 işlemci ile gelecek. Ayrıca 5.000 mAh kapasiteye sahip batarya bulunacak.

Ayrıca 4GB / 6GB RAM ve 64GB / 128GB dahili depolama alanına sahip olacağı da ortaya çıktı. Kamera konusunda ise Motorola One Fusion+, ana kamerası olarak Samsung’un 64MP ISOCELL Bright GW1 sensörüne sahip olacak. Sensörlerin geri kalanına gelince, şimdilik gizemini koruyor. Bu cihaz hem Cloud hem de Sugarfrost renk yollarında sunulacak.

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

YouTube cihaz raporları sayfasındaki u akıllı telefonlar, yeni nesil teknolojileri, video performansını ve güvenilirliği birleştirerek sınıfının en iyisi YouTube deneyimini sunabilir. Bir İmza Aygıtı ile daha az bant genişliği kullanırken canlı HDR videoların, etkileyici 360 ° videonun ve hızlı video yükleme sürelerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İmza Aygıtı olarak nitelendirilebilmesi için bir telefonun yüksek dinamik aralığı, yüksek kare hızını, güvenilir DRM performansını, 4K kod çözmeyi desteklemesi ve yeni nesil video codec bileşenlerini kullanması gerekir. Bu cihazların performans beklentilerimizi karşıladığını veya aştığını doğrulamak için üreticilerle birlikte çalıştıkları bildirilmektedir.

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı! Motorola One Fusion+ Özellikleri Ortaya Çıktı!

Göz atın:   Galaxy Note 8'in Test Sonuçları Yayınlandı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!