bayigram.com

Motorola One Action, Android 10 Güncellemesi Aldı!

Ağustos ayında Android 9.0 Pie işletim sistemine sahip Motorola One Action modeli için Android 10 güncellemesi alıyor.

Motorola One Action Android 10 güncellemesi dağıtılmaya başladı. Bu ayın başlarında Motorola One Action, Brezilya ve Hindistan’da Android 10 güncellemeleri aldı. Rusya’daki yeni güncelleme bir ürün yazılımı sürümü (QSB30.62-19) ile birlikte geliyor.


Bu güncelleme, özel bir karanlık mod, gelişmiş animasyonlar, yeni gezinme hareketleri ve yükseltilmiş tek elle mod da dahil olmak üzere Android 10’un tüm özelliklerini içerir. Güncelleme ayrıca 1 Aralık 2019 Android güvenlik düzeltme ekini de getiriyor.

Motorola One Action, Android 10 Güncellemesi Aldı!

Motorola One Action, 21: 9 en boy oranını kullanıyor ve dönen bir kameraya sahip, böylece kamera portre modunda tutulduğunda bile fotoğraf ve manzaraları otomatik olarak çekiyor. Aksiyon kamerasında 117 ° ultra geniş açılı bir lens bulunur.

Hareket halindeyken bile kullanılacak bir aksiyon kamerası olduğundan, telefonun Optik Görüntü Sabitleme (OIS) olması bekleniyordu, ancak bu eksik. Bunun yerine, Motorola kameraya dijital sabitleme ekledi. Action Cam, düşük ışık performansını artırmak için 4’ü 1 arada piksel binning kullanan 16MP bir sensördür (bu, etkin bir şekilde 2,0 µm piksel verir).

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu