TeknoDiot
     
     
     

Motorola’nın Giriş Segmentinde Yer Alacak Moto E6 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

Motorola'nın Giriş Segmentinde Yer Alacak Moto E6 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

Moto E6, Motorola’nın giriş seviyesinde yer alacak yeni cihazlarından biri. Son zamanlarda telefonun tasarımı da göründü.

Bugün, ünlü sızıntılarla gündemde olan Evan Blass, telefonu neredeyse her açıdan ortaya çıkaran bir render görselini paylaştı.

Evan Blass tarafından paylaşılan yeni render telefonun alt tarafını göstermiyor. Telefonun ön tarafında, çevresinde kalın çerçeveli 18: 9 en boy oranı ekranı bulunuyor. Alt kısım o kadar kalın ki, şirketin logosu oraya konumlandırılmış durumda. Bir kulaklık girişi ve bir selfie kamera akıllı telefonun üst çerçevesine yerleştirilmiştir.

Motorola Moto E6 özellikleri

Motorola'nın Giriş Segmentinde Yer Alacak Moto E6 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

2019 yılı içerisindeyiz ve bu tür tasarımda bir akıllı telefon Motorola’ya yakışmadığını açıklamak gerek. Moto E6 dokulu arkasına yerleştirilmiş, tek bir kamera ve bir LED flaş yer alıyor. Moto E6’nın parmak izi okuyucusuna sahip olup olmadığına dair bir onay gözükmüyor. Telefonun sağ tarafında ses denetleyicisi ve bir açma / kapatma tuşu bulunur. Telefonun alt tarafında microUSB 2.0 ve harici hoparlör ızgarası bulunuyor olabilir.

Moto E6’nın HD + 5.45 inç ekranı yer alıyor. Snapdragon 430 yonga seti, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza ile gelmesi beklenen cihazın batarya kapasitesi ise 3000 mAh civarında. Bu da bir önceki nesilden 1000 mAh daha az demek. Motorola, cihazın kendisi ve piyasaya çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Savaşın Çocukları Ekmek Yerine Önce Aileyi Soruyor

Buğra Noyan

Huawei Mate X Bu Ekim’de Çin’de Satışa Çıkıyor Olabilir!

Hüseyin Ceylan

PUBG Mobile Oynamak İçin En İyi Akıllı Telefonlar

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Burakcan 28 Ekim 2019 at 21:56

aga be motorola…

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.