Tiktok Takipçi Satın Al

Moto GP 19 Yayınlandı! Moto GP 19 Sistem Gereksinimleri

Moto GP 19 oyunu yayınlandı! Moto GP 19 sistem gereksinimleri belli oldu! Konsol ve PC’de oynanan en heyecan verici oyunlar arasında motor sporlarını saymak mümkün.

Kendini resmi 2019 MotoGP sezonuna bırak ve MotoE‘yi keşfet. Ayrı sunucular tarafından desteklenen gelmiş geçmiş en başarılı çok oyuncu deneyimi sayesinde arkadaşlarına meydan oku, kendi özel etkinliklerini oluşturarak oyuna dalabilirsiniz.


Özel bir modda MotoGP tarihine geçmiş olan en heyecan verici rekabetleri yeniden yaşa! Makine öğrenimine dayalı daha hızlı, daha akıllı ve daha isabetli bir yapay zeka ile yarış! Oyun her yıl olduğu gibi PC üzerinde hesaplı fiyata sahip. Ancak, konsol üzerinde bu durum maalesef söz konusu değil.

Moto GP 19 Yayınlandı! Moto GP 19 Sistem Gereksinimleri

Gelmiş geçmiş en geniş aksesuar ve marka derlemesinden seçimlerini yaparak tarzını yarat ve yeni grafik düzenleyicilerle eğlenceye katıl! Yazı tiplerini ve şekilleri birleştirerek kaskını, arka armanı ve yarış numaranı özelleştir ya da diğer oyuncular tarafından oluşturulanları indir. Moto GP 19 oynanışının nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bir çaylak olarak Kariyerine başla ve daha zorlu bir mücadeleye hazır olduğunda Pro Career’de kendini test et ve gerçek bir profesyonel olarak yarış! MotoGP eSport Championship‘in üçüncü sezonu seni bekliyor. Podyuma çıkmayı başarabilecek misin? MotoGP 19’u satın almak istemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Moto GP 19 sistem gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-2500, AMD FX-8100
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 -2 GB VRAM / AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-6700K, AMD Ryzen 7 1700X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 – 6 GB VRAM | AMD Radeon RX 480 4 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu