Tiktok Takipçi Satın Al

Moto G7 Power Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Motorola geçtiğimiz günlerde Brezilya’da düzenlediği etkinlikte Moto G7 ailesini duyurmuştu.

Yeni tanıtılan bu cihaz serisi Moto G7 , Moto G7 Plus , Moto G7 Play ve Moto G7 Power modellerini içermekteydi. Moto G serisi Hindistan’da oldukça popüler olduğu için, bunun nihayetinde Hindistan’a gelmesi kullanıcıları sevindirmiş durumda. Moto G7 , Moto G7 Plus , Moto G7 Play ve Moto G7 Power modelleri Hindistan’a gelip gelmediğini Motorola Hindistan henüz doğrulamamış olsa da, Mumbai merkezli bir telekom perakendecisi Mahesh Telecom’un bir dizi tweet’i sayesinde en azından Moto G7 Power’ın Hindistan’a geleceğini duyurmuş oldu.


Mahesh Telecom tarafından resmi Twitter hesaplarında yayınlanan bir resimde, Moto G7 Power’ın perakende kutusu açıkça görülüyor. Bu, Motorola Hindistan’nın ülkedeki önde gelen perakendecilere hisse senedi göndermeye başladığının bir göstergesi. Mahesh Telecom daha sonra bir tweet’te Moto G7 Power’ın Hindistan’da satılacağı fiyatı da açıkladı. Ona göre, cihazın bir MİP 15,999 INR vardır. Ancak Motorola, ülkede 14.500 INR tutarındaki cihazı başlatacak. Mahesh Telecom’un bir sonraki tweet’teki cihazın MRP’sini INR 18,999’dan INR 15,999’a düzelttiğini unutmayın. Şimdi Moto G7 Power’ın bu INR 16K fiyat etiketi için tüketiciye neler sunabileceğine göz atalım.

Moto G7 Power Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Motorola G7 Power Özellikleri

Moto G7 Power ve Moto G7 Play’in diğer G7 üyelerinin versiyonlarını küçülttüğünden daha hafif olduğu bilinir. Moto G7 Power, önceden tahmin edilebileceği gibi, rekabetin çoğunun aynı fiyata sunduğu şeylere karşı gerçekten etkileyici görünen 6.2 inçlik bir HD + ekrana (1520 x 720 piksel) sahip.

Moto G7 Power modelinde Qualcomm Snapdragon 632 işlemcisi yer alıyor, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile geliyor. Telefon arka tarafta f / 2.0 diyafram açıklığına sahip 12 megapiksel kamera ve f / 2.2 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel ön kamera bulunuyor. Moto G7 Power’ın en önemli özelliklerinden biri de kuşkusuz, sahip olduğu büyük kapasiteli 5.000 mAh bataryasıdır. Moto G7 Power ayrıca 4G LTE, Wi-Fi 802.11ac çift bantlı (2,4 ve 5 GHz), USB C Tipi, NFC ve 3,5 mm kulaklık girişi gibi birçok bağlantı seçeneğine sahip.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu