Tiktok Takipçi Satın Al

Mortal Kombat 30. Yıldönümünü Kutluyor

Mortal Kombat'ın 30. yıl dönümü şerefine Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios yeni bir video yayınladı.

Mortal Kombat, ilk arcade oyununun 8 Ekim 1992’de piyasaya sürülmesinden bu yana Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios’a toplam 1 milyar dolar kazandıran bir video oyunu serisidir.

Mortal Kombat franchise’ı yaklaşık 30 yıldır var ve Serinin sınıfının en iyisi oynanışı, ikonik karakterleri ve sürükleyici sinema deneyimi sayesinde kültürel dayanak noktası. Dizi ayrıca, Etkileşimli Sanatlar ve Bilimler Akademisi’nden DICE Ödülü, Oyun Ödülü ve diğerleri dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. Serinin en yeni bölümü olan Mortal Kombat 11 , dünya çapında 15 milyonun üzerinde kopya sattı ve 150 milyondan fazla kez indirildi.


Franchise’ın 30. yıldönümünü kutlamak için yeni bir video yayınlandıMortal Kombat’ın video oyunlarından sinemaya ve animasyona kadar otuz yıllık medyayı kapsayan kültürel etkisini vurgular. Bu anma videosu, 1992’deki ilk Mortal Kombat video oyunundan 2020’deki Mortal Kombat 11 Ultimate’a ve 1995’teki ilk canlı aksiyon Mortal Kombat filminden 2021’deki yeniden tasarlanan Mortal Kombat filmine kadar 30 yıllık kemik kıran içeriği kapsar. Ayrıca ikonik Mortal Kombat karakterleri ve Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Johnny Cage, Sonya Blade ve Liu Kang dahil olmak üzere çeşitli enkarnasyonları hakkında görsel bir spot ışığı da sunuyor. Ek olarak, Mortal Kombat’ın 30. yıl dönümünü anan, çeşitli oyun modları, olay örgüsü olayları, karakterler ve oyunun geçmişinden ünlü ejderha logosu şeklinde temsil edilen bitirme teknikleri de dahil olmak üzere yeni sanat eseri bugün yayınlandı.

7-11 Ekim tarihleri ​​arasında Christopher Lambert’in yüzü ve sesi, 1995 filminin yıldönümünü kutlayan Klassic Movie Raiden karakteri olarak Mortal Kombat Mobile’a dahil edilecek. Ayrıca, 7-14 Ekim tarihleri ​​arasında, mobil oyuna düzenli olarak erişen oyuncular ücretsiz olarak yıl dönümü hediyeleri alacak ve çok sayıda yeni özelliğe erişebilecekler.

Bu arada, 9 Ekim’de Digital için ve 11 Ekim’de 4K Ultra HD Combo Pack ve Blu-ray için Warner Bros. Home Entertainment, serinin üçüncü animasyon özelliği olan Mortal Kombat Legends: Snow Blind’i yayınladı. Mortal Kombat (2021 film), Mortal Kombat (1995 film), Mortal Kombat: Legacy (2013 web dizisi), Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021 animasyon filmi) ve Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge (2020 animasyon filmi) hepsi şu anda HBO Max’te yayınlanıyor ve Mortal Kombat: Defenders of the Realm (1996 animasyon serisi) dijital platformlardan satın alınabiliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu