TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » Mortal Kombat 11’den Ödeme Konusunda Açıklama

Mortal Kombat 11’den Ödeme Konusunda Açıklama

Mortal Kombat 11'den Ödeme Konusunda Açıklama

Sevilen dövüş oyunu Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11 için mikro ödeme konusunda yeni bir açıklama yapıldı.

NetherRealm Studios’a en çok sorulan sorularından biri olan Mortal Kombat 11’de mikro ödeme bulunup bulunmayacağına ilişkin sorular cevabını buldu.

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamada oyun içinde satın alınabilecek kozmetik ögeler olarak skinler, animasyonlar ve çeşitli ögeler bulunacak.

Mortal Kombat 11'den Ödeme Konusunda Açıklama

İLGİLİ HABER: Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyuncuların gerçek para karşılığında sahip olacakları zaman kristali adı verilen bir oyun içi parayı kullanarak oyundaki kozmetik ögelerin alışverişini yapabilecekleri de dile getirildi. Fatality yapmayı da kolay hale getirecek olan bu kristallerin kullanılmasına benzer bir yöntem gerçek para kullanımı ile serinin önceki oyunu Mortal Kombat X’da da bulunuyordu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Fortnite’ın Durumu Kötüye Gidiyor!

Buğra Noyan

Efsane Android ve iOS’a Geliyor: Tekken

Buğra Noyan

H1Z1’e Yeni Gelen Güncelleme Oyuncu Sayısını Artıracak mı?

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.