Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı - TeknoDiot.com

Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı

Abone Ol 

Mortal Kombat 11’in PC sürümü de diğer sürümlerde olduğu gibi oyuncular tarafından büyük ilgi görüyor.Mortal Kombat 11’in PC sürümünün belirli bölümlerindeki 30 FPS sorunu çözülecek gibi duruyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

PC oyuncularının Mortal Kombat 11 hakkında en çok şikayetçi olduğu nokta, oyunun dövüşlere giriş sekansı, menüler ve Fatality’ler gibi belirli bölümlerinin 30 FPS’te çalışmasıydı.Warner Bros., Mortal Kombat’ın Reddit sayfasında yayımladığı güncelleme notlarında, Mortal Kombat 11’in PC sürümünün belirli bölümlerindeki 30 FPS sorunun giderileceğinin sinyallerini verdi.

Ancak PC versiyonunda oyunun kimi bölümlerde 30 FPS’de çalışıyor olması oyuncuların tepkisini alıyordu. Bu sorunun çözüleceği Mortal Kombat 11 geliştiricileri tarafından açıklandı.

[sp-related style=”dark” id=”33228″]

Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı

Warner Bros. yetkilileri tarafından Reddit üzerinden yapılan açıklamada oyundaki dövüşlere giriş, menü bölümü ve Fatality’ler sırasında ortaya çıkan 30 FPS oyun görüntüsünün düzeltileceği belirtildi. Oyuncuların söz konusu bölümleri 60 FPS değerinde oynayabilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirten geliştiriciler kısa zaman içinde bu konuda daha detaylı açıklama yapılacağını açıkladı.

Göz atın:   PC Sistem Tavsiyeleri | Eylül 2017

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!