1. Ana sayfa
  2. PC Oyun Haberleri
  3. Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı

Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı

Mortal Kombat 11'in PC sürümünün belirli bölümlerindeki 30 FPS'te oynatma sorunun çözüleceği açıklandı.

«
Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı PC Oyun Haberleri

Mortal Kombat 11’in PC sürümü de diğer sürümlerde olduğu gibi oyuncular tarafından büyük ilgi görüyor.Mortal Kombat 11’in PC sürümünün belirli bölümlerindeki 30 FPS sorunu çözülecek gibi duruyor.

PC oyuncularının Mortal Kombat 11 hakkında en çok şikayetçi olduğu nokta, oyunun dövüşlere giriş sekansı, menüler ve Fatality’ler gibi belirli bölümlerinin 30 FPS’te çalışmasıydı.Warner Bros., Mortal Kombat’ın Reddit sayfasında yayımladığı güncelleme notlarında, Mortal Kombat 11’in PC sürümünün belirli bölümlerindeki 30 FPS sorunun giderileceğinin sinyallerini verdi.

Ancak PC versiyonunda oyunun kimi bölümlerde 30 FPS’de çalışıyor olması oyuncuların tepkisini alıyordu. Bu sorunun çözüleceği Mortal Kombat 11 geliştiricileri tarafından açıklandı.

  • Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı PC Oyun Haberleri

    Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Mortal Kombat 11’deki 30 FPS Sorunu İçin Kollar Sıvandı PC Oyun Haberleri

Warner Bros. yetkilileri tarafından Reddit üzerinden yapılan açıklamada oyundaki dövüşlere giriş, menü bölümü ve Fatality’ler sırasında ortaya çıkan 30 FPS oyun görüntüsünün düzeltileceği belirtildi. Oyuncuların söz konusu bölümleri 60 FPS değerinde oynayabilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirten geliştiriciler kısa zaman içinde bu konuda daha detaylı açıklama yapılacağını açıkladı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *