TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Oyun Sistem Gereksinimleri » Moons of Madness Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Moons of Madness Sistem Gereksinimleri Belli Oldu


Moons of Madness sistem gereksinimleri belli oldu! Moons of Madness, uzay araştırmalarının boşluğunu çok daha koyu bir şeyle birleştiriyor.

Kızıl gezegenden gelen gizemli bir sinyal kaydedildi. Bu mesaj, Orochi bilim insanlarının kafalarını karıştırdı. Araştırmacılar mesajı çözümlediğinde, bunu akıllı bir şeylerin kaydettiğine kanaat getirdi. Merakla beklenen Moons of Madness sistem gereksinimleri belli oldu!

Orochi yönetimi derhal bu keşfin kamuoyuyla paylaşılamayacak kadar hassas olduğuna karar verip saklama yoluna gitti. Şirket, mesajın gerçek anlamını çözmek için tasarlanmış son teknoloji Mars araştırma üssü Öncü Alfa’yı gizliden gizliye inşa etmeye başladı.

Adın Shane Newehart. Öncü Alfa üssünde görevli bir mühendissin ve erişim yetkilerine bakılırsa bu gizemli sinyalin varlığından bihabersin. Görevin, nakliye gemisi Cyrano gelip görevini devralacak yeni ekibi bırakana kadar ışıkları açık tutmak. Hepsi bu.

Moons of Madness Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Fakat kısa bir süre sonra tuhaf ve olağandışı terslikler olmaya başladığını keşfediyorsun.Hayati sistemler hata veriyor, sera tuhaf bir sise gömülmüş ve ekibinin geri kalanı üssün dışındaki görevlerinden henüz dönmedi. Her şey bir anda yerle bir oluyor.

Gerçekte olmayan şeyleri görmeye ve duymaya başlıyorsun. Hayaller, halüsinasyonlar… Bunları gerçekten görüyor musun? Tüm bunlar gerçek mi? Yoksa yavaş yavaş deliriyor musun? Tek kurtuluş umudunun kilometrelerce uzağındayken, gerçek dünyanın doğaüstü öğeler ve kozmik korkuyla perçinlenmiş yalnızlık ve paranoyasını keşfetmeye zorlanacaksın. Gerçeklik algının sınırları zorlanırken, korku dolu görüler ve dehşet verici görüntüler gerçekliği sorgulamana sebep olacak.

Moons of Madness sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Athlon X4 740 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or MX150 / Radeon R7 260X
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64 bit
  • İşlemci: Intel Core i7-2600K / AMD Ryzen 5 1500X or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Call of Duty: Warzone, 50 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Buğra Noyan

Epic Games’den Yeni Ücretsiz Oyun: Hello Neighbour!

Yusuf Karcılar

Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Serhan Durgutlu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.