Tiktok Takipçi Satın Al

Mobile Özel Netflix Üyelik Paketleri Geliyor!

Dünyanın en popüler online dizi ve sinema platformu Netflix, mobil için özel üyelik plan paketleri üzerinde çalıştığı aktarıldı.

Bu yılın başlarında Netflix’in bazı ülkelerde yalnızca mobil bir planı test ettiği bildirildi. Plan daha ucuz olacak, sadece 4 dolarlık bir üyelik ücreti olacağı tahmin ediliyor.


Tek sınırlama abonelerin sadece mobil cihazlarında Netflix’i kullanabilecekleri olması. Bir test olduğundan, yalnızca birkaç ülkedeki kullanıcıları seçmek için seçenek mevcuttu. Netflix artık yalnızca mobil amaçlı planları doğru şekilde başlatacağını onayladı.

Mobile Özel Netflix Üyelik Paketleri Geliyor!

Mobil üyelik paketi satın alanlar üyeliklerini sadece mobil cihazlarda kullanabileceklerdir. Netflix, Hindistan’ın yalnızca mobil bir plan hazırladığı ilk pazarlardan biri olacağını doğruladı. Daha ucuz olan seçenek aboneler mobil cihazlar ile akış için sınırlandırılmadıkça mobil cihazlarda daha açık olacaktır.

Mobil cihazlara özel Netflix!

Netflix, yalnızca mobil olan planın “Hindistan’da daha fazla sayıda insanı Netflix’e tanıtmak ve Pay TV ARPU’nun (kullanıcı başına ortalama gelir) düşük (5 doların altında) olduğu bir pazarda işlerin daha da genişletmek için etkili bir yol olacağını söylüyor.

Bu noktada bilinmeyen tek şey, Netflix’in bir mobil cihaz olarak gördüğü şeyler neler? Bir iPad Pro’lu biri muhtemelen ekranın keyfini çıkarmaya yetecek kadar iyi bir boyut olduğundan, yalnızca mobil bir aboneliğe sahip olmanın sakıncası yok gibi duruyor.

Eğer mobil cihazlardan kasıt sadece akıllı telefonlar ise burada çelişkiler olabilir kullanıcılar tarafından. Bu Netflix aboneliği kesinlikle akıllı telefonlarla sınırlı olacak mı? Bu soruların cevapları ilerleyen dönemlerde Netflix mobil üyelik hakkında daha çok bilgi öğreneceğiz gibi duruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu