Tiktok Takipçi Satın Al

Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

Daha önce kullanıcılarının beğenerek oynadığı Miscreated video oyunun adeta küllerinden doğarak baştan dizayn edilen oyunun, bu haberimizde sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz hepsi haberimizde.

Kısaca oyunumuzdan bahsedecek olursak Miscreated: Miscreated, kıyamet sonrası açık bir dünyada geçen çevrim içi çok oyunculu zor bir hayatta kalma oyunudur. Son Savaştan sonra, insanlık dizlerinin üzerine getirildi ve geri kalanlar, serpinti içinde yanlış yapılan mutasyona uğramış veba ile yıkılan bu affedilmeyen dünyanın kalıntılarına yapışmışlardı. Korkunç mutantlara, düşman hayvanlara, diğer umutsuz hayatta kalanlara ve hatta elementlere karşı hayatta kalmalısınız.

Toplamda 6 adet oyun modu bulunan oyun içi özelliklerinden de bahsedelim ve sizi sıkmadan sistem gereksinimlerine geçelim.


Explore A Rich World: Miscreated dünyasını keşfedin – pitoresk ormanları, yükselen şehirleri, gizli mağaraları, sığınakları ve lağımları içeren son derece ayrıntılı ve çeşitli bir manzara. 15’ten fazla sürülebilir araç türü keşfedin ve karada veya suda daha hızlı seyahat etmelerini sağlayın.

Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

Survıval: Miscreated’in şaşırtıcı dünyasını keşfederken yiyecek ve su almanız gerekecektir. Son Savaş nedeniyle, bulacağınız birçok öğe kirli, ışınlanmış veya hatta zehirlenmiş olacak, bu yüzden onları tüketmeden önce her zaman inceleyin. Et toplamak için yabani hayvanları avlamak veya kendi ürünlerinizi yetiştirmek en güvenli seçenektir. Herhangi bir çiğ et yemeden önce mutlaka pişirin!Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

Harsh Environment: Miscreated bir karakter özelliği istatistiklerini değiştirebilecek geniş bir sıcaklık sistemi ve dinamik hava. Dramatik değişen hava düzenleri arasında; azgın fırtınalar, yoğun şiddetli sis, kar, kar fırtınası, kasırgalar, radyasyon fırtınaları ve daha fazlası. Her zaman beklenmedik bir donanıma sahip olun, gerektiğinde ılık şekilde sarın veya sert elemanların hayatta kalması için binaların içine saklanın.Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

Mutand Horde: Son Savaş serpinti dünyayı mutant ordu ile perişan etti. Diğer oyuncular, çeşitli düşman mutantları ve vahşi yaşamla dolu bir yolculukta çok çeşitli dinamik PvE karşılaşmalarıyla karşı karşıya kaldıklarından, Endişeleriniz deki endişeleriniz en az olanıdır.

Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

Stake Your Claım: Senin olanı geri al ve Miscreated dünyaya damgasını vur! Yüzlerce farklı temel yapı parçası ve serbest biçimli temel yapı sistemi sayesinde, istediğiniz şeyi esnek bir şekilde oluşturabilir ve elde edebilirsiniz. Hazırlama kılavuzlarını bulun ve daha gelişmiş parçalar oluşturun. Yanlış Oluşturulmuş yapı boyunca daha da güçlü yapı bileşenlerini keşfedin ve bunları tabanınıza geri çekin. Çalışmaları birleştirmek ve mimari bir şaheser yaratmak için birlikte çalışmak için arkadaşlarınızla ve yabancılarla klanlar oluşturun.

Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

PvP Combat: 100’den fazla silah da dahil olmak üzere kullanım özellikleri; tuzaklar, kısa menzilli yakın dövüşçüler, tabancalar, saldırı tüfekleri, alt makineli tüfekler, uzun menzilli tüfekler ve hatta oyuncuları alt etmek ve onları sınırlamak için kullanabileceğiniz öldürücü olmayan silahlar. Her tür oyun stili için bir silah var. Oyuncular, duruma göre kişiselleştirmek için silahları tahsil ekleri ve kapsamlarıyla geliştirebilir veya malzemeleri toplayabilir ve kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Oyuncular sadece bir ömre sahiptir, bu yüzden ölümcül şekilde yaralanan veya savaşta ölmek, oyuncu etkileşimi için, elde ettiğiniz donanıma asmak için yoğun bir kalp yarışı yarışması yapar.

Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri

:: Miscreated Sistem Gereksinimleri

-Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7+ 64-Bit
İşlemci: Intel i5-6600K or AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 780 or Radeon R9 285
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible

-Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7-4790 or AMD Ryzen 5 1500X
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 or Radeon R9 290X
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu