Mini-LED Teknolojisi 2020 Sonlarında Gelebilir ! - TeknoDiot.com

Mini-LED Teknolojisi 2020 Sonlarında Gelebilir !

Abone Ol 

Apple’ ın aylardır Mini-LED ekranlara sahip bir iPad ve MacBook üzerinde çalıştığı söylentileri var ve analist Ming-Chi Kuo’ nun yeni bir araştırma notu şimdi onların ne zaman geleceği konusunda bir tarih koydu. 2020 sonları.

Kuo başlangıçta Apple‘ ın bu yılın başlarında yeni ekran teknolojisiyle dizüstü bilgisayarlar ve tabletler üzerinde çalıştığı söylentisini kırmıştı, ancak o zaman tarihi 2020 veya 2021 olarak biliniyordu. Yeni araştırma notu, Apple’ ın hem iPad Pro‘ yu hem de Mini LED ekranlı bir 16-inç MacBook Pro‘ yu gelecek yılın sonuna kadar piyasaya süreceğini tahmin ediyor.

Mini-LED Teknolojisi 2020 Sonlarında Gelebilir !

Kuo’ nun notuna göre, iPad Pro güncellemesi 2020 nin üçüncü çeyreğinden daha erken gelecek ve ayrıca güncellenmiş bir A14X işlemciye sahip olacak. MacBook Pro, mevcut 16-inç MacBook Pro’ nun lansmanının zamanlamasına benzer şekilde dördüncü çeyrekten daha sonraki bir tarihi takip edecek. Ek olarak, Kuo Apple’ ın önümüzdeki iki ila üç yıl içinde daha fazla Mini-LED donanımı yayınlamasını bekliyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Kuo’ ya göre, Apple, yerelleştirilmiş karartma, geniş bir renk gamı ve yüksek kontrast ve dinamik aralık gibi benzer avantajlar sunduklarından, daha büyük cihazlar için özellikle OLED üzerinden mini LED panellerle ilgileniyor.

Göz atın:   Apple'ın 2020 Yılı iPhone Modelleri Tam Ekran Dokunmatik Kimliğe Sahip Olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu