Minecraft Süper Duper Grafik Paketi Güncellemesi İptal Edildi! - TeknoDiot.com

Minecraft Süper Duper Grafik Paketi Güncellemesi İptal Edildi!

Abone Ol 

Minecraft  bir video oyununda gördüğümüz en iyi grafikleri tam olarak desteklemiyor düzeltmeye çalışıyor. Buna istinaden 2017 yılında, Mojang oyunun arkasındaki geliştiriciler, oyunda grafikleri esasen çarpacak bir güncelleme yapmayı planladığını duyurdu. Güncelleme 2017 sonbaharında yapılacak bir sürüm için planlanmış, ancak daha sonra açıkça gözden kaçan 2018’e itilmiş.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ne yazık ki, Minecraft hayranları güncellemeleri ele geçirmeyi umuyor, artık gerçekleşmeyecek gibi görünüyor. Minecraft web sitesinde yapılan bir duyuruda, geliştiriciler güncellemenin iptal edilmesinin arkasındaki nedenin tahmin edilenden daha teknik olarak talep edici olmasından kaynaklandığını iddia ediyor.

Minecraft Süper Duper Grafik Paketi Güncellemesi İptal Edildi!

Geliştiricilere göre, “Bunun, bazılarınız için hayal kırıklığı yarattığını biliyoruz – Super Duper için stüdyonun içinden ve dışından çok büyük bir coşku vardı – ama ne yazık ki, paketin cihazlar arasında nasıl performans gösterdiğinden memnun değiliz. Bu nedenle, paket üzerinde gelişmeyi durduruyoruz ve Minecraft için yeni bir görünümle deneyimlemeniz için başka yollar arıyoruz. ”

Güncellemeyi dört gözle beklediğinizden emin olmak biraz zor ama oyuncuların beklediği standartlara uymayan bir güncelleme yayınlamaktan Mojang yerine iptal edilmesi daha iyi olmuş gibi duruyor.

Göz atın:   Oyunlardaki DLC Nedir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!