Tiktok Takipçi Satın Al

Minecraft Sunucu Kurmak için Oyun Sunucuları Rabisu.com’da!

Minecraft, milyonlarca oyuncunun hayallerini gerçekleştirdiği eşsiz bir sanal dünyadır. Ancak tek başına bu muazzam dünyayı keşfetmek, inşa etmek ve paylaşmak yerine bir sunucu üzerinde diğer oyuncularla etkileşime geçmek, deneyimi zenginleştirmekte ve eğlenceyi katlamaktadır.

İşte bu noktada kişilerin kendi Minecraft sunucusunu oluşturabilmesi için doğru platformu seçmeleri gerekmektedir. Rabisu.com, Minecraft sunucu kurma ve yönetme için öncü bir platformdur. Yüksek performanslı sunucuları, kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü teknik desteğiyle öne çıkmaktadır.


Oyunculara, herhangi bir boyutta hayallerindeki dünyayı oluşturma ve paylaşma özgürlüğü sunarken, hem acemi hem de deneyimli kullanıcılar için uygun bir seçenek olmaktadır. Rabisu yüksek kaliteli sunucularıyla oyunculara düşük gecikme ve kesintisiz bir deneyim sunmaktadır.

Büyük çaplı sunucular kolaylıkla yönetilebilmektedir. Rabisu ayrıca oyuncuların verilerini korumak için en son güvenlik önlemlerini uygulamaktadır. Ayrıca DDoS koruması, Plugin paketi, Web Script ve Vip satış sistemi gibi önemli avantajlar sunmaktadır.

Özellikle Minecraft’da kendi özel sunucusunu kurmak isteyenler için farklı istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli planlar sunulmaktadır. Kişiler bu planlar sayesinde hayal ettikleri sunucu için gerekli tüm özellikleri bir arada bulabilmektedir.

Ayrıca her bütçeye uygun planlar sunulması sayesinde kişiler piyasadaki en uygun fiyatlarla en kapsamlı, performansı yüksek ve kaliteli sunucuları kiralayarak kusursuz bir hizmet alabilmektedir.

Minecraft Sunucu Nedir?

Minecraft sunucuları, birden fazla oyuncunun aynı Minecraft dünyasında birlikte oynamasına imkan sağlamaktadır. Sunucular, oyun dünyasını ve tüm oyuncuların oyun verilerini barındırmakta ve oyuncuların bu dünyaya erişmesine ve etkileşime girmesine olanak sağlamaktadır.

Minecraft sunucuları Mojang tarafından barındırılan sunucular ve üçüncü taraf tarafından barındırılan sunucular olmak üzere iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Özellikle oyun sunucu barındırma hizmeti veren şirketler, farklı donanım ve yazılım seçenekleri sunan ücretli bir hizmet sunmaktadır.

Ayrıca kendi bilgisayarınızda veya barındırma hizmeti aldığınız bir bilgisayarda kurabileceğiniz bir kişisel sunucu imkanı da bulunmaktadır. Minecraft sunucuları farklı oyun modlarına ve özelleştirmelere izin vererek oyun deneyimini zenginleştirmektedir.

Minecraft sunucuları, Minecraft oyununu daha da eğlenceli ve heyecanlı hale getiren harika bir araçtır. Kendi sunucunuzu kurarak veya kurulan bir sunucuya katılarak arkadaşlarınızla unutulmaz maceralar yaşayabilir ve hayalinizdeki Minecraft dünyasını inşa edebilirsiniz.

Minecraft Server Açma Nasıl Yapılır?

Minecraft sunucusu açmak için kaliteli bir sunucu hizmeti almak son derece önemlidir. Kaliteli ve ihtiyaçları karşılayan bir sunucu ile oyunda sorunsuz birçok oyunculu deneyim yaşanabilmektedir. Özellikle bir server açmak isteyen Minecraft oyuncuları, bunu nasıl yapabileceğini merak etmektedir.

Minecraft server açma için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Kaç kişi sunucuda oynayacak? Ne tür bir sunucu istiyorsunuz (hayatta kalma, yaratıcı, PvP vb.)? Sunucuda hangi modlar ve eklentiler kullanılacak? Ne kadar bütçeniz var? Gibi sorulara yanıt bulmanız gerekmektedir.

Ardından bir sunucu platformu seçmeniz gerekmektedir. Farklı donanım ve yazılım seçenekleri sunan yüksek performanslı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sağlayıcısı seçmeniz gerekmektedir.

Minecraft sunucu kurulumu için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 • Sunucu yazılımını indirin ve kurun.
 • Sunucu ayarlarını konfigüre edin.
 • Dünyayı oluşturun.
 • Gerekirse modları ve eklentileri yükleyin.
 • Sunucu IP adresini ve port numarasını öğrenin.
 • Minecraft’ı açın ve “Çoklu Oyuncu” seçeneğine gidin.
 • Sunucu IP adresini ve port numarasını girin ve “Ekle” butonuna tıklayın.
 • Sunucuya bağlanın ve oynamaya başlayın.

Sunucu donanımı ve yazılımının oyuncu sayısı ve sunucu türüne göre seçilmesi gerekmektedir. Ayrıca sunucu ayarları, oyun deneyimini doğrudan etkileyeceği için dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Güvenlik ve DDoS koruması için gerekli önlemler Rabisu tarafından alınmaktadır.

Minecraft Sunucu Kiralama Nereden Yapılır?

Minecraft sunucu kiralama hizmeti, arkadaşlarınızla özel bir Minecraft dünyasında oynamanın veya büyük bir kitle için özel bir Minecraft dünyası sunmanın en kolay ve hızlı yolu olarak birçok farklı sunucu kiralama hizmeti veren şirket tarafından sunulmaktadır.

Ancak bu noktada Rabisu, sunduğu uygun fiyatlar, yüksek performans, her isteğe uygun planlar ve 7/24 destek ile öne çıkmaktadır. Her bütçeye uygun farklı sunucu paketleri sunmakta ve bu sayede kişilerin aradığı özelliklere sahip bir sunucuya sahip olmasını sağlamaktadır.

Sunulan farklı paketler arasında şunlar yer almaktadır.

 • Basit Server Modlar İçin Yetersiz Max Versiyon: 1.17.1 1 Core E5-2670V2 CPU 1GB Ram Hemen Teslim Gelişmiş Admin Panel Ücretsiz DDOS Koruması Ücretsiz Eklenti Paketi Aylık 19,90 TL
 • Başlangıç İçin İdeal Modlar İçin Yetersiz Max Versiyon: 1.17.1 1 Core E5-2670V2 CPU 2GB Ram Hemen Teslim Gelişmiş Admin Panel Ücretsiz DDOS Koruması Ücretsiz Eklenti Paketi Aylık 29,90 TL
 • Basit Modlar Ve Tüm Sürümler İçin Uygun 2 Core E5-2670V2 CPU 4GB Ram Hemen Teslim Gelişmiş Admin Panel Ücretsiz DDOS Koruması Ücretsiz Eklenti Paketi Ücretsiz Forum Sabitleme Forum Özel Üyelik Aylık 44,90 TL

Kişiler sunulan bu planlar içerisinden sahip olmak istedikleri sunucu için gerek duydukları özelliklere ve hizmete sahip planı aylık 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla seçerek güvenle satın alabilmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu