TeknoDiot
     
     
     

Milyonlarca Turkcell’li BiP ile İnternetini 2’ye Katladı

Milyonlarca Turkcell’li BiP ile İnternetini 2’ye Katladı

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na Turkcell’in tam desteği devam ediyor.

BiP uygulaması üzerinden “2 kat internet” kampanyasında paketlerini katlayan Turkcell’lilerin sayısı 6 milyonu bulurken Turkcell’in yıllar önce başlattığı geçmiş borçlara sıfır faiz desteği de aralıksız sürüyor.

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, Türkiye’nin enflasyonla mücadelesine verdiği desteği sürdürüyor. Turkcell’in “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” kapsamında sunduğu avantajlar müşterilerinin faturalarına adeta “can suyu” oldu.

[sp-related style=”light” id=”32667″]

Milyonlarca Turkcell’li BiP ile İnternetini 2’ye Katladı

Yerli ve milli uygulama BiP üzerinden devam eden ve artık 3G’li Turkcell’lilerin de katılabildiği “2 kat internet” kampanyasına yoğun ilgi sürüyor. 6 milyona varan Turkcell’linin faydalandığı kampanya, aynı fiyata tarifesinin iki katı internet sunuyor. Yıl sonuna kadar devam eden kampanyadan bireysel ve kurumsal tüm faturalı müşteriler ile paketli faturasız aboneleri faydalanıyor.

Turkcell’de yıllardır geçmiş borçlara faiz yok

Sadece bugün değil, her zaman müşterilerinin yanında olmayı amaçlayan Turkcell, faturasını ödemede güçlük çekenler için de çözüm sunmaya devam ediyor. Turkcell internet, telefon ve mobil faturasını ödeyemediği için haklarında hukuki süreç başlatılan müşterilerine borçlarını faizsiz ödeyebilme kolaylığı sunan destek kampanyasını yıllardır sürdürüyor. Herhangi bir başvuru şartı bulunmayan bu faiz indirimi fırsatından Turkcell’e halen borcu bulunup yasal takipte olan tüm Turkcell ve Turkcell Fiber müşterileri yararlanabiliyor.

[sp-related style=”light” id=”30001″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Uğur Aydemir

Google’dan Yeni Bir Özellik Daha!

Uğur Aydemir

Turkcell’in İnternet Kullanımı Yüzde 40 Arttı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.