Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Windows 10’u Değiştirmeye Başladı!

Microsoft Corporation, Windows 10’u değiştirmeye başladı. Şirket çalışanları, 2019 yılında işletim sisteminin yeniden tasarlanması konusunda uyardı. Aralık ayında yeni Office programı kısayollarını tanıttılar ve şimdi bunları işletim sistemine uygulamaya başladılar.

Windows Insiders katılımcıları Word metin düzenleyicisinin değiştirilen simgelerini, Excel elektronik tablolarıyla ve diğer ürünlerle çalışmak için uygulamayı kullanabilirler. Değişiklikler yalnızca görev çubuğunu etkiledi ve Başlat menüsünde normal simgeler kullanıldı. Windows 10’un tasarımı ilk olarak 2017’de, Microsoft Başkan Yardımcısı Scott Guthrie’nin dünyanın farklı bölgelerindeki işletim sistemi kullanıcılarının iş akışını basitleştirme ihtiyacını açıkladığı Build konferansında sunuldu. Sıradan kullanıcıların yeni simgelere toplu geçişinin Windows 10 güncellemesinden sonra gerçekleşeceği varsayılıyor. Geçen baharda, Microsoft Build-2019’daki Amerikan şirketi, birleştirilmiş içerik öğelerini ayırmak için tasarlanmış etkileşimli bir web platformu olan Fluid Framework’ü tanıttı.

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini değiştirmeye başladı


Microsoft, daha önce açıklanan değişikliklerini Windows 10 işletim sistemine uygulamaya başladı.
Geçen yıl, geliştiriciler işletim sisteminin farklı bir tasarımda yapılan simgeleri ve piktogramları değiştireceğini söyledi.

Şimdi şirket yeni simgeler kullanmaya başladı ancak şu ana kadar yapılan değişiklikler sadece Windows 10 görev çubuğunu etkiledi, geri kalan simgeler önceki simgeleri kullanıyor.

Microsoft Windows 10'u Değiştirmeye Başladı!

Şimdiye kadar, yenilik yalnızca Windows Insiders test programının katılımcıları tarafından sunulan Windows 10’un test yapısındadır.

Muhtemelen, geçen yıl Windows 10 işletim sisteminde açıklanan değişiklikler ilkbaharda tam olarak kullanıcılara sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu