Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Teams, Toplantıları Yakında 1.000 Kişi Yapılabilecek

Microsoft, hem şimdi hem de öngörülebilir gelecekte uzaktan çalışmanın kralı olmayı hedefliyor.

Uzaktan çalışma ve telekonferans şirketleri, COVID-19 sonrası dünyada en iyi köpek olmak için yarışıyor ve Microsoft da bundan farklı değil.


Microsoft, rekabete karşı zorluklarına yardımcı olmak için Microsoft Teams’in toplantı sınırını 1.000’e çıkarmayı planlıyor.

Microsoft Teams Güncellemesi Hakkında Bildiklerimiz

1000 katılımcıyla etkileşimli bir toplantının nasıl görüneceğini hayal etmekte zorlanabilirsiniz. Böylesine büyük bir toplantıyı dolduracak şekilde çalıştığınız bir şirketin adını bile veremeyebilirsiniz.

Ancak Microsoft’un stratejisi önleyici bir strateji gibi görünüyor. 1000 sanal koltuğu ağzına kadar dolduracak işgücüne sahip kesinlikle şirketler olsa da, Microsoft’un planları bundan biraz daha ileride olabilir.

İş dünyası, COVID-19’un son krizlerinden sonra çevrimiçi alanda yeni bir yuva kurdu. Şu anda mevcut durumda olduğu gibi, öngörülebilir gelecek için toplantıların ve etkinliklerin muhtemelen dijital olarak yapılması gerekecek.

Bununla birlikte, COVID-19 için mucizevi bir aşı yakında gerçekleşecek olsa bile, bu, şirketlerin hemen fiziksel toplantılara geri döneceği anlamına gelmez. Şirketlerin bunun yerine yazışmalarını çevrimiçi tutmayı tercih etme şansı var.

Microsoft Teams, Toplantıları Yakında 1.000 Kişi Yapılabilecek

Böyle bir durumda, COVID-19 pandemisine geçici bir çözüm yerine çevrimiçi toplantıların ve olayların yeni norm haline geldiğini görebiliriz. Böyle bir durumda, uzaktan çalışma hizmetlerinin artan çevrimiçi hizmetler talebini karşılamaya hazır olması gerekir.

Bu nedenle, Microsoft’un 1000 kişiyi etkileşimli toplantılar düzenlemeye yönelik hareketi, gelecekteki bir sorunu çözmeye yönelik bir adım olabilir. İşletmeler tamamen çevrimiçi konferanslara geçerse, Microsoft 1000 büyük dijital toplantı ve etkinlik norm haline geldiğinde orada olmak istiyor.

Microsoft Teams Ile Dijital Bir Geleceği Hedeflemek

Birinin neden 1000 büyük dijital toplantı isteyeceğini düşünmekte zorlanabilirsiniz, ancak Microsoft çevrimiçi olarak gerçekleşen yeni bir iş dünyasına hazırlanıyor olabilir. Dijital toplantıların gelişmeye devam edip etmediğini veya fiziksel toplantıların mümkün olan en kısa sürede devam edip etmediğini yalnızca zaman gösterecek.

Herhangi birinin diğer 999 kişi arasında nasıl konuşabileceğini merak ediyorsanız, Microsoft zaten bunun için bir çözüm bulmuştur. Kısa süre önce herkesin dikkatini tek bir katılımcıya yönlendiren bir spot ışığı özelliği yayınladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu