Microsoft, Oyuncular İçin Xbox Duş Jelini Duyurdu: Xbox Lynx - TeknoDiot.com

Microsoft, Oyuncular İçin Xbox Duş Jelini Duyurdu: Xbox Lynx

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Pazarlama söz konusu olduğunda, Microsoft’un pazarlama ekibine gerçekten hayran olmanız gerekiyor. Xbox oyunun dışına çıktı: Duş jeli duyurdu!

Microsoft, Xbox oyun platformu için oldukça yaratıcı ve yeni pazarlama fikirleri buldu. Daha önce şirketin Xbox Onesie, Xbox Inflatable gibi ürünleri ve yağ geçirmez bir kontrol cihazı piyasaya sürdüğünü gördük.

Bu sefer işler değişti ve Xbox oyunun dışına çıkarak Xbox duş jellerini duyurdu. Microsoft, kişisel hijyen ürünleri biçiminde başka bir eşsiz fikirle geri döndü.

Bunları oluşturmak için Microsoft, vücut spreyi, deodorant ve ayrıca duş jeli gibi birçok kişisel hijyen ürünüyle sonuçlanan Lynx ile çalışmıştı. Markasını tanıtmaktan başka neyin amaçlandığından emin değiliz ama eğlenceli bir koleksiyona benziyor.

Xbox Lynx

Ürün açıklamasına göre, “Lynx Xbox, kabarık kireç ve kış limonunun üst notalarını, nane ve adaçanın aromatik bitkisel orta notalarını ve paçuli ve berrak odunsu odunsu dip notalarını içeren taze, taze bir narenciye kokusu. Bir dizi doğal esansiyel yağ içeren Xbox Lynx serisi, şık ve yeni bir görünümle gelir ve vücut spreyi, deodorant ve duş jeli içerir.”

Microsoft, Xbox Lynx ürünleri şimdilik yalnızca Avustralya ve Yeni Zelanda’da satışa sunulacak ve sonunda bunları başka pazarlara sunma planlarının olup olmadığına dair bir haber yok.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu