Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft Office Lens, Microsoft Store’dan Kaldırıldı!

Belge tarama uygulaması Microsoft Office Lens, resmi Microsoft Store'dan kaldırıldı ancak yine de tamamen kullanılmaz halde değil.

Microsoft Office Lens artık Microsoft Store’da bulunmamaktadır. 1 Ocak 2021 itibarıyla, uygulamanın Microsoft Store sürümü dolaşımdan kaldırılmıştır ve uygulamanın bağımsız sürümünü yalnızca Google Play veya App Store üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

Microsoft Office Lens, kullanışlı bir mobil belge tarama uygulamasıdır. Görüntüleri bir dizi biçime dönüştürmek için tarayabilir, dijitalleştirme için bu görüntülerden metin çıkarabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.


Office Lens’in Microsoft Store’dan kaybolduğu haberi beklenmedik değil. Windows için resmi Office Lens destek sayfası 2020’nin sonuna doğru güncellenerek kullanıcıları yaklaşan değişiklikler hakkında bilgilendirdi.

Windows için Office Lens’teki resimlerinizi OneDrive, OneNote, Word, PowerPoint veya PDF’ye kaydetme gibi belirli bulut tabanlı hizmetler 31 Aralık 2020’den sonra kullanılamayacak. Uygulamanın diğer özelliklerini şurada yüklü olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. cihazınız. Ek olarak, Windows 10 için Office Lens, 1 Ocak 2021’den itibaren artık Microsoft Store’dan indirilemeyecek.

Açıklama, Microsoft Store Office Lens sürümünün bulut tabanlı işlevlerinin artık çalışmayacağını açıklıyor. Bununla birlikte, bağımsız sürümü Google Play’den veya App Store’dan yine de indirebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda da kullanılabilen hepsi bir arada Microsoft Office uygulamasını kullanma seçeneği de var.

Microsoft Office Lens, Microsoft Store'dan Kaldırıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu