TeknoDiot
     
     
     

Microsoft, New York’ta 2 Ekim’de Surface Etkinliği Düzenliyor!

Microsoft, New York’ta 2 Ekim’de Surface Etkinliği Düzenliyor!

Yılın son dört ayında birkaç telefonun tanıtılması gibi ayrıyeten de yeni bilgisayarlar göreceğiz. Dün, Microsoft Ekim ayında bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı.

Teknoloji devi 2 Ekim’de New York’ta bir Surface donanım etkinliğine sahip olacağını açıkladı. O gün hangi ürünlerin açıklanacağına dair spekülasyonlar var ancak en çok beklenen ürün çift ekranlı yüzey cihazı. Daha önceki raporlarda 2020 yılının ilk çeyreğinde açıklanacağı belirtiliyor ancak Microsoft bize cihaza erken bakmaya karar verebilir.

Microsoft, New York’ta 2 Ekim’de Surface Etkinliği Düzenliyor!

Çok beklenilen Surface Pro 7’nin şarj etmek için bir USB C Tipi bağlantı noktasına sahip olmasını da düşünülüyor. Surface Laptop da üçüncü bir model alması bekleniyor. Hem Surface Laptop hem de Surface Pro 7’nin bir serseri olan Thunderbolt 3’e sahip olmadığı söyleniyor.

Daha sonra bu yıl halefi olacak uygun fiyatlı Surface Go var ve üst sınıf Yüzey cihaznın da yeni bir modele ihtiyacı var. Yüzey Kulaklıkların yeni bir versiyonunu görecek miyiz merak içersindeyiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, iPhone SE 2’yi 2020 İlk Çeyreğinde Tanıtabilir!

Yusuf Karcılar

YouTube’dan Yeni Bir Kısıtlama Geliyor

Buğra Noyan

FİFA 2018’den Yeni Tanıtım Videosu Geldi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.