Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, iOS İçin Bir Office Mobile Uygulaması Planlıyor Olabilir!

Microsoft Office şu anda iOS aygıtlarında kullanılabilir. Gereksinimlerinize bağlı olarak hangisini indireceğinizi seçebileceğiniz bağımsız uygulamalar olarak kullanılabilirler. Bununla birlikte, sadece temel özellikler için uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz ne yazık ki, uygulamanın tamamını indirmeniz gerekebilir.

ZDNet’ten Mary Jo Foley’in verdiği bir rapora göre, temaslarından Microsoft’un iOS için bir tür birleşik Office Mobile uygulaması planlayabileceğini duyduğunu iddia ediyor. Bunun anlamı, farklı Office uygulamalarına dayanarak birden fazla şey yapabileceğiniz tek bir uygulama olacağıdır.


Microsoft, iOS İçin Bir Office Mobile Uygulaması Planlıyor Olabilir!

Depolamayı azaltıyor!

Bu yalnızca temel özelliklere ihtiyaç duymanız durumunda, karmaşayı ve depolamayı azaltmaya yardımcı olabilecek tüm uygulamaları indirmek yerine yalnızca bu birleşik uygulamayı kullanabileceğiniz anlamına gelir. Böyle bir uygulama fikri yeni değil ve daha önce Samsung telefonları için duyurulmuştu.

Uygulamanın açıklaması, “Dosyaları oluşturmanıza, düzenlemenize, görüntülemenize ve paylaşmanıza izin veren güvenilir Microsoft Office uygulamaları artık tek bir uygun uygulama olarak indirilebiliyor. Office Mobile, hareket halindeyken rahat bir ofis deneyimi sunmak için eksiksiz Word, PowerPoint ve Excel uygulamalarını içerir. ”Bu uygulamanın ne zaman başlatılabileceğine dair bir söz yok, bu yüzden bunu yapana kadar beklemede kalmalısınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu