Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Windows 10 Güncellemesiyle Beraber Edge Tarayıcısını da Güncelledi

Microsoft, Windows 10 güncellemeleriyle Edge tarayıcısının yeni bir sürümünü yayınladı.

Uzun bir test aşamasından ve yeni Microsoft Edge tarayıcısının yalnızca manuel olarak indirilebildiği uzun bir süreden sonra, yeni Microsoft tarayıcısının Windows Update aracılığıyla otomatik olarak piyasaya sürülmesi takip ediyor.


Yeni Chromium tabanlı Edge, eski UWP tabanlı tarayıcının yerini alacak. Ancak, şimdilik tüm kullanıcılar yeni tarayıcıyı görmeyecek.

Microsoft, Edge tarayıcısının yeni bir sürümünü yayınladı

Yeni tarayıcı, 1803 sürümündeki tüm Windows 10 sürümleri için piyasaya sürülecek. Toplu güncellemede olduğu gibi, kullanıcıların hiçbir şey yapması gerekmiyor, güncelleme otomatik olarak geliyor. Yeni tarayıcı eski Edge’in yerini alacak. Masaüstündeki ve başlat menüsündeki kısayolların yerini yeni Edge alacak. Dolayısıyla, kullanıcı olarak kendiniz bir şey yapmanız gerekmez.

Microsoft, Windows 10 Güncellemesiyle Beraber Edge Tarayıcısını da Güncelledi

Microsoft’ta olduğu gibi, kademeli bir sunum olduğundan, tüm kullanıcılara hemen yeni tarayıcı sağlanmaz. Eski Edge tamamen ortadan kalkana kadar burada birkaç hafta daha geçecek. Yeni Edge’i hemen isteyen kullanıcılar elbette daha önce olduğu gibi Microsoft’un web sitesinden indirip yükleyebilirler.

Yeni Microsoft Edge Browser, Chromium motorunu temel alıyor ve mükemmel performans ve UWP Edge Browser’ın iyi bilinen birçok işlevini sunuyor. Diğer işlevler de gelecekteki güncellemelerde geri dönüşlerini kutlayacaktır. Fluent tasarımının entegrasyonu da geliştiriciler listesinde. Yeni tarayıcı çoktan ikna edici ve artan popülariteye sahip. Otomatik sunum ile Microsoft artık son adımı atıyor ve eski Edge’i kullanımdan kaldırıyor.

Microsoft, Windows 10 Güncellemesiyle Beraber Edge Tarayıcısını da Güncelledi Microsoft, Windows 10 Güncellemesiyle Beraber Edge Tarayıcısını da Güncelledi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu