Microsoft, Daha Modern Yeni İşletim Sistemi Üzerinde Çalışıyor - TeknoDiot.com

Microsoft, Daha Modern Yeni İşletim Sistemi Üzerinde Çalışıyor

Abone Ol 

Dünyanın en büyük yazılım devi Microsoft’dan yeni bir işletim sistemi geliyor. Microsoft, daha modern bir işletim sistemi için kolları sıvamış durumda.

takipçi satın al
takipçi satın al

Microsoft, yakın zamanda kullanılmak üzere katlanabilir bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için benzersiz bir aygıt form faktörü oluşturacak yeni bir “modern işletim sistemi” üzerinde çalıştığını açıkladı.

Microsoft, Daha Modern Yeni İşletim Sistemi Üzerinde Çalışıyor

Microsoft’un modern işletim sistemi Windows 10 değil. Windows 10, bugün pek çok kullanıcının 2019’daki iş akışlarına gereksiz olan onlarca yıllık eski kod ve geriye dönük uyumluluk desteği üzerine kurulmuştur. Microsoft’un modern işletim sistemi bunu düzeltmeyi amaçlamaktadır. Microsoft’un modern işletim sistemi konusundaki düşünceleriniz neler?

Göz atın:   Samsung Galaxy A42 5G Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu