Tiktok Takipçi Satın Al

Mi Band 4, Mi Fit App Güncellemesiyle Yeni Kişiselleştirme Özellikleri Geldi!

Xiaomi kısa süre önce selefine göre birkaç yeni ilerlemeyle yeni Mi Band 4’ü piyasaya sürdü. En son güncellemede, uygun fiyatlı fitness grubu otomatik ekran kapalı kalma zaman aşımı özelliği ve diğer birçok değişiklikle yeni bir güncelleme aldı.

Ancak, bu özellikleri Mi Band 4 ile daha alakalı hale getirmek için, Xiaomi Mi Fit App için bir güncelleme başlattı.


En yeni uygulama güncellemesi, kaybolan cihazı hızlı bir şekilde bulmak için özel titreşim özelliğine ve otomatik ekran kapalı kalma zaman aşımına göre özelleştirilebilirliğe sahip Play Store üzerinden yayına girdi. Birkaç hafta önce, şirket otomatik ekran özelliğini kapattı ancak özelleştirilebilirlik konusunda eksikti. En son Mi Band güncellemesi, kullanıcıların cihaz ekranını kapatacakları zaman aşımını özelleştirmelerini sağlayacak.

Mi Band 4, Mi Fit App Güncellemesiyle Yeni Kişiselleştirme Özellikleri Geldi!

Yeni Mi Band güncellemesi, Xiaomi Band 3 NFC, Xiaomi Mi Band 4 NFC ve Amazfit Cor 2 üzerindeki Jiangsu Card Nantong için de destek sağlıyor. Diğer bazı performans değerlendirmeleri en son App güncellemesinin bir parçası. Güncelleme, tüm akıllı telefonlar için Google Play Store aracılığıyla aşamalı olarak yayınlanacaktır.

Hatırlamak için, Mi Band güncellemesi, cihazı Anime ve oyun karakterleriyle birkaç yeni özel saat yüzü ile geliştirilmiş yüzme takibi ile optimize edildi.

Xiaomi Mi Band 4, 0,95 inç AMOLED (240 x 120 piksel) ekran ve 2,5D çizilmeye dayanıklı camla geliyor. 20 gün sürebilen 125 mAh bataryaya sahiptir. Dahili mikrofon sesli komutları sağlar ve ayrıca dokunmatik girişler için destek sunar. Bisiklete binme, yüzme, egzersiz, koşu ve yürüyüş gibi farklı aktiviteleri kolayca takip edebilir. Dahili Bluetooth 5.0 BLE, diğer cihazlarla güvenli bağlantı sağlıyor.

5ATM suya dayanıklı bir cihazdır ve verimli izleme için kalp atış hızı sensörüyle birlikte gelir. Mi Band 4, iki farklı modelde mevcuttur. Bu iki farklı modellerin fiyatı 24 $ ve 32 $ dolar olarak piyasada bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu