TeknoDiot
     
     
     

Metro Exodus’un Fiyatı Belli Oldu

Metro Exodus’un Fiyatı Belli Oldu

Metro Exodus E3 2018 oyun fuarında duyurulmuştu. Metro Exodus’ın en çok merak edilen tarafı fiyat konuydu. Metro Exodus’un fiyatı belli oldu.

2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlar arasında yerini almayı başardı. 2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı başaran Metro Exodus gerçekçiliğe ağırlık vereceği oyununda grafikleri ile ön plana çıkacak.

Oyunun yayıncıları tarafından oyunun grafik özelliklerine dair yeni açıklamalar yapıldı. 2036 yılını konu alacak olan yapım nükleer savaşın dünyayı nasıl mahvettiğini bizlere gösterecek ve hayatta kalan bir kaç bin kişiyi kurtarmamızı isteyecek.

Metro Exodus’un Fiyatı Belli Oldu

Dün gece itibari ile ön siparişlere açılan yapım Steam’de 89.00 TL olarak satışlara başladı. Zengin hikayesi ve gerçekçi atmosferi ile bizlere sürükleyici bir atmosfer sunacak olan yapım kıyamet sonrasındaki dünyayı konu alacak.

Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda fantastik canavarlarda yer alacak. İlerlemeye dayalı bir oynanış sistemine sahip olacak olan Metro Exodus, 9 farklı dil seçeneğine sahip olacak. Oyun içerisinde Türkçe dil seçeneği yer almayacak. Son olarak tekrar hatıralatalım Metro Exodus Steam’de 89.00 TL olacak ve 22 Şubat 2019 resmi olarak Steam’de yer alacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Black Desert Türkiye ve MENA Gölgeler Arenası Battle Royale Sezon Öncesi Etkinlikleri Başlıyor

Adil Anıl Öktem

Haftanın En Çok Satan Oyunları

Uğur Aydemir

Battlefield 1 İçin Yeni Yama Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.