«
Metro Exodus’un Fiyatı Belli Oldu Oyun Haberleri Steam Haberleri

Metro Exodus E3 2018 oyun fuarında duyurulmuştu. Metro Exodus’ın en çok merak edilen tarafı fiyat konuydu. Metro Exodus’un fiyatı belli oldu.

2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlar arasında yerini almayı başardı. 2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı başaran Metro Exodus gerçekçiliğe ağırlık vereceği oyununda grafikleri ile ön plana çıkacak.

Oyunun yayıncıları tarafından oyunun grafik özelliklerine dair yeni açıklamalar yapıldı. 2036 yılını konu alacak olan yapım nükleer savaşın dünyayı nasıl mahvettiğini bizlere gösterecek ve hayatta kalan bir kaç bin kişiyi kurtarmamızı isteyecek.

Metro Exodus’un Fiyatı Belli Oldu Oyun Haberleri Steam Haberleri

Dün gece itibari ile ön siparişlere açılan yapım Steam’de 89.00 TL olarak satışlara başladı. Zengin hikayesi ve gerçekçi atmosferi ile bizlere sürükleyici bir atmosfer sunacak olan yapım kıyamet sonrasındaki dünyayı konu alacak.

Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda fantastik canavarlarda yer alacak. İlerlemeye dayalı bir oynanış sistemine sahip olacak olan Metro Exodus, 9 farklı dil seçeneğine sahip olacak. Oyun içerisinde Türkçe dil seçeneği yer almayacak. Son olarak tekrar hatıralatalım Metro Exodus Steam’de 89.00 TL olacak ve 22 Şubat 2019 resmi olarak Steam’de yer alacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *