Tiktok Takipçi Satın Al

Metin 2 Server Arayanlar İçin İyi Haber

Bir zamanların efsane internet kafe oyunlarının başında gelen Metin2 çıkış tarihinden itibaren ülkemizde büyük merak ve ilgi uyandırmıştı.

İnternet kafelerde sabahtan akşamlara kadar char kasmalar, metin kesmeler, at madalyonu kasma gibi oyun içerikleriyle bir çoğumuzun vaktimizi öldürdüğü bir MMORPG oyunuydu. Metin2’nin ülkemizden sevilmesinden kısa süre sonrasında oyunun çoğu oyunda olduğu gibi pvp servarları ülkemize giriş yaptı.


Bir süre pvp serverları Çince oynadıktan sonra Türk yazılımcılar oyunucu türkçe kodlarını elde edip türk metin2 pvp serverlerını kurdu. Bu kuruluştan itibaren her gün artan metin2 pvp serverlar bir çok metin2 oyuncusunu oyuna bağımlı ederek günden güne farklı oyun yenilikleriyle ortaya çıkmaya başladı.

Metin 2 Server Arayanlar İçin İyi Haber

Pvp serverları kendi içerisinde üçe ayırabiliriz. Bunlar ise emek metin2 serverlar, wslik pvp metin2 servarlar(kolay) ve editli metin2 pvp serverlardır. Emek serverlar genel olarak oyuncuların en çok olduğu uğraşlarını sergileyerek karakterini güçlendirdiği serverlardır. Metin2 pvp serverlar arasında en çok tutulan server türü budur. Wslik pvp metin2 servarlar ise oyuncuların en kısa sürede karakterlerini hazırlayıp sürekli savaştığı serverlar diyebiliriz.

Editli Metin 2 serverlar ise oyuncuların oyun içinde yapılması mümkün olmayan itemlerin oyunun marketinde gerçek parayla satın alınarak diğer oyuncuları ezebileceği serverlar diyebiliriz. Türkiye genelinde oyuncuların geneli gerçek metin2ye en çok yakın olan emek metin2 serverlarını tercih etmektedir. Sizlerde çoğu oyuncu gibi metin2 pvp server aramaktan bıktıysanız ve yeter demek istiyorsanız metin2 pvp serverlar sitesi tam sizlik bir site olacaktır. İçinde oyunun çeşitlerine göre server tanıtımları ve detaylı bilgilerine ulaşabilir, kendi metin2 pvp serverınızın tanıtımı yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu