TeknoDiot
     
     
     

Metin 2 PVP Serverler

Metin 2 PVP Serverler

Online oyun kategorisinde dünyada çoğu ülkede ilk sırada yer alan Metin 2, Güney Kore’ de doğan ve ilk olarak orada yayınlanan bir oyundur. Metin 2, kısa süre içerisinde popülaritesini bir  hayli arttırarak diğer dünya ülkelerinden oyuncuları da kapsayan geniş bir ağ oluşturmayı başarmıştır. Bunun sonucunda ise online oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri haline gelmiş ve 17 farklı dilde yayınlanmaya başlamıştır. Metin 2’ nin orijinal oyununun üzerinden tasarlanan ve birçok değişik özellik barındıran metin2 pvp serverler da oldukça ciddi bir oyuncu kitlesine sahiptir. Öyle ki birçok özelliğinin orijinal oyundan daha kolay olması sebebiyle pvp serverler, son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Serverleri orijinal oyundan ayıran en önemli özelliklerden birisi level atlama kolaylığıdır. Oyuncu karakterini orijinal oyun ile kıyaslandığında çok daha kısa süre içerisinde en yüksek seviyeye getirebilir. Bunun yanında oyun parası olan “young”, serverlerde daha kolay elde edilebilir. Böylelikle oyuncu karakterini donatacak olan itemleri almakta hiç zorlanmaz ve kısa bir süre içerisinde karakterini savaşlara hazır hale getirebilir.

 

Kaynak: https://www.yenipvpserverlar.com

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Servis İzmir

Buğra Noyan

Ford Focus Android Multimedya Cihaz Kampanyası

Uğur Aydemir

Yeni Yüzü ile Alindir.com Karşınızda

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.