Metal League 5 Final Tarihi Belli Oldu

‘Metal League 5’ şampiyonu 21 Eylül’de belirlenecek. ESL Play ortaklığıyla düzenlenen PC MOBA şampiyonasının 5 bin dolar değerindeki ödül havuzu için oyuncular yerlerini aldı.

Oldukça çetin mücadelelere sahne olacağı beklenen ‘Metal League 5’, 21 Eylül Cumartesi günü şampiyonunu belirleyecek!


Düzenlediği lig ile esporun kapılarını aralayan Heavy Metal Machines, rekabetçi ruhun sürdürülmesi için çalışmalarına devam ediyor. ESL Play ortaklığıyla Heavy Metal Machines’in yeni turnuva modu, tüm dünyadan katılımcı takımlarıyla Kuzey Amerika sunucusunda oynanacak.

ESL Play’in organizatörlüğünde finale doğru!

21 Eylül Cumartesi günü sekiz finalist, Hoplon’un ücretsiz araba Savaşı MOBA oyunu olan Heavy Metal Machines’in online espor şampiyonası Metal League 5’in toplam 5 bin dolar değerindeki ödül havuzu için arenalarda boy gösterecek. Dünyaca ünlü espor turnuva organizatörü ESL Play ile ortaklaşa düzenlenen Metal League 5, toplam ödül havuzu için yarışan üç Avrupa ve beş Brezilya takımına sahip.

Ödül havuzu dağılımı ise şu şekilde;

  • Birincilik: 2.000 dolar
  • İkincilik: 1.500 dolar
  • Üçüncülük: 1000 dolar
  • Dördüncülük: 500 dolar

Mücadele, canlı yayınlarla Heavy Metal Machines’in resmi Facebook, Twitch ve YouTube kanallarında akşam saat 09.00’da başlayacak. Hoplon ekibinden Rodrigo Campos, “Metal League 5’i hem seyretmek hem de organize etmek hepimiz için heyecan verici bir deneyim oldu. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları finalleri izlemeye, yaklaşan yeni Metal League sezonu için Heavy Metal Machines oynamaya ve pratiklerine başlayarak ödüller için mücadele etmeye davet ediyoruz” dedi.

Metal League 5 Final Tarihi Belli Oldu

Her seviyeden oyuncuya açık turnuva!

Metal League 5, 10 Ağustos 2019’da Kuzey Amerika sunucusunda Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’dan toplam 26 takımla başladı. 8 finalist arasından çıkan Metal League Avrupa şampiyonu, Neon Knights ve Güney Amerika şampiyonu Roadkill var. Her iki müsabakada da ikinci sırada yer alan MS. Assembly ve Hati Blue, Metal League 5 finallerinde de yer alıyor. Bir sonraki Metal League’e hazırlanmak istiyorsanız, tek başınıza veya arkadaşlarınızla hazırlıklara başlayın; motorlarınızı yağlayın, silahlarınızı doldurun! Eğer takım arkadaşları arıyorsanız, resmi Heavy Metal Machines Discord kanalına katılın:

Brezilyalı stüdyo Hoplon’dan Heavy Metal Machines, oynaması tamamen ücretsiz, adrenalin dolu, rock’n roll ile beslenen kıyamet sonrası dünyada geçen bir aksiyon MOBA oyunudur. Birçok oynanabilir karakterle oyun Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da bulunan özel sunuculara sahiptir ve Steam’de ücretsiz olarak bulunmaktadır. Heavy Metal Machines hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesi ve Facebook, Instagram, Twitter kanallarını takip edin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu