Tiktok Takipçi Satın Al

Mercusys’in Yeni ve Güçlü Mesh Ürünü

Bütçe Dostu ağ markası Mercusys, Mesh ağ ailesi olan Halo’nun yeni ve güçlü modeli Halo H50G’yi duyurdu. Yüksek bağlantı hızı, güçlü güvenlik özellikleri ile donatılan ürün, Mercusys uygulamasıyla kolayca kurulup yönetiliyor.


Bütçe Dostu ağ markası olan Mercusys®‘, yeni ve güçlü Mesh ağ ürününü duyurdu. Bu hafta Türkiye’de satışa sunulacak olan Halo H50G model Mesh çözümü, yüksek bağlantı hızı, geniş kapsama alanı, güçlü güvenlik özellikleriyle dikkati çekiyor. Ayrıca Mercusys uygulama desteğine sahip ilk Halo modeli özelliğini de taşıyor.

Evin her yerinde bağlı iken de kesintisiz bir şekilde dolaşma olanağı sağlayan, aynı ağ adı ve şifre ile WiFi sinyallerini evin her yerine ulaştırabilen Mesh ağ çözümleri, son dönemde kullanıcılar tarafından tercih edilen çözümler arasında. Zamanla standart router’ların yerini alması beklenen Mesh ağ çözümlerinde de kullanıcılara daha uygun fiyata kaliteli ürün sağlayan Mercusys’in yeni modeli, hem ikili hem de üçlü paket seçeneğiyle satışa sunulacak.

Geniş kapsama alanı, yüksek bağlantı hızı

Mercusys Halo H50G birimleri, birleşik bir sistem olarak çalışıyor ve iki birimli kullanımda –normal koşullarda- 350 metrekarelik bir alana Wi-Fi sinyallerini ulaştırabiliyor. Bu sayede evin her yerinde güçlü bir Wi-Fi bağlantısı kuruluyor.

AC standardında ve çift kanal desteği bulunan ürün, toplamda 1900 Mbps kablosuz hızlara ulaşılabiliyor. Aynı zamanda kablolu bağlantı desteği de sunan Halo H50G’nin her biriminde üçer adet Gigabit bağlantı noktası bulunuyor. Böylece ister kablolu ister kablosuz yüksek bağlantı hızının keyfi yaşanıyor. 100’den fazla cihaza destek sağlayan Halo H50G ile IoT cihazları dahil evdeki her cihaza destek verebilen bir Wi-Fi ağı oluşturuluyor.

Mercusys’in Yeni ve Güçlü Mesh Ürünü

Güçlü güvenlik ve kolay yönetim

Mercusys’in Mesh ailesi olan Halo serisinde akıllı telefon uygulamasını kullanan ilk model olan Halo H50G, Mercusys uygulaması sayesinde hem kolay kuruluyor hem de kolayca yönetilip her tür ayarı yapılabiliyor. Üründe ayrıca Ebeveyn Denetimleri, Misafir Ağı gibi güçlü güvenlik özellikleri de yer alıyor.

Mercusys Halo H50G’nin iki birimli paketinin önerilen satış fiyatı KDV dahil 99 USD olarak açıklanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu