Tiktok Takipçi Satın Al

Meizu 21 Pro Satışa Çıkıyor

Meizu 21’nin amiral gemisi akıllı telefonu 2023 yılının sonlarında piyasaya sürüldü, ancak şirket henüz bu cihazın profesyonel versiyonunu satışa sunmadı ancak Çin’deki içeriden bilgilere göre Meizu 21 Pro’nun şubat ayında satışa sunulması bekleniyor ve cihazın bazı ilginç detayları hakkında bilgi veriliyor. Örneğin, son zamanlarda otomobil üreticisi Geely’ye ait olan bir şirket, güncellenmiş bir kamera, 16 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile bir cihaz sunacak. Kaynak, ana kameranın 50 MP sensöre sahip olacağını, ayrıca 13 MP ultra geniş açılı bir kamera ve 3 kat optik zoom ve periskop lens ile bir telefoto lensin de mevcut olacağını iddia ediyor. Karşılaştırma yapmak gerekirse, standart Meizu 21, 200 MP ana kamera, 13 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP ek bir sensör ile satılmaktadır.

16 GB RAM ve 1 TB dahili depolama kombinasyonu, 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama ile karşılaştırıldığında bir iyileştirme sağlar. Telefonun Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi ve FlymeOS 10.5 işletim sistemi ile çalışması beklenmektedir ve FlymeAuto 4.0 desteğine sahip olacak. Bu, Meizu’nun bilgi ve eğlence otomobil iletişim sistemi olan ve Geely Lynk & Co 08 elektrikli SUV ile uyumlu olan bir sistemdir. Bu premium cihazın maliyeti yaklaşık 560 dolar olacak, bu da çoğu rakibe göre oldukça uygun bir fiyattır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu