Tiktok Takipçi Satın Al

Kavisli Ekran Tasarımına Sahip Meizu 17 Tasarımım Ortaya Çıktı

Meizu 17 modelinin tasarımı net bir şekilde ortaya çıktı. Meizu 17 pop-up ön kamerası, kavisli ekran özelliği sunuyor.

Meizu gerçekten en iyi zamanlar geçirmedi. Büyük Çinli üreticiler arasında Meizu, saf kalite ve tasarıma gelince tartışmasız en eşsiz ve sağlam ürünler üreten marka.


Ancak son zamanlarda, cihazları biraz daha basitti, bu da mutlaka kötü bir şey değil ancak daha az heyecan verici oldukları anlamına geliyor.

Meizu 17 render görselleri ile ilgili en ilginç şey, cihazın nasıl kıvrıldığı ama yine de iyi ve açısal kalması. Yaklaşan Huawei Mate 30 Pro’daki gibi bir Samsung tarzı kavisli ekrana sahip. Ekran, kenarların üzerinden kıvrılıyor, ancak oldukça benzersiz bir dokunuş olan açısal bir alta ve üste çıkıyor. Ekranın etrafındaki çerçeveler de görünüşte çentik içermeyen nispeten incedir.

Kavisli Ekran Tasarımına Sahip Meizu 17 Tasarımım Ortaya Çıktı

Kavisli Ekran Tasarımına Sahip Meizu 17 Tasarımım Ortaya Çıktı

Ön kamera bir kez daha üst çerçeve üzerine yerleştirilmiş. Cihazda Vivo’nun “şelale ekran” olarak tanımladığı tarzda oldukça kavisli, yayvan bir ekran yer alıyor. Ayrıca Meizu 17 modelinin alt kısmında USB Type-C bağlantı noktası ve hoparlör göze çarpıyor.

3.5 mm kulaklık girişine ise bu telefonda yer verilmemiş. Ek olarak, Meizu 17, bir adet 48MP üniteli ve  flaşlı dikey düzenlemeli üçlü arka kamera. Bu alt alta dizili kamera kümesinde ana kameranın 48 megapiksel çözünürlüğünde olacağı bilgisi yer alıyor. Ön tarafta ise serinin diğer üyeleri gibi tek bir selfie kamerası yer alıyor ancak sensörün çözünürlüğü konusunda şu an için herhangi bir bilgi yok.

Meizu, amiral gemisi tasarımında büyük bir yükseltme olmadan iki yıl geçti ve Meizu 17, bu büyük değişikliği tanıtan bir sonraki sürüm olabilir. Meizu 16s Pro modelleri bu yılın başlarında piyasaya sürüldü, bu nedenle bir süre Meizu 17 hakkında fazla bir şey duymayı beklemiyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu