Meizu 17 AnTuTu Puanı Ortalığı Darmaduman Etti!

Yakın zamanda tanıtılacak olan Meizu 17, AnTuTu puanı ile Galaxy S20 Ultra’yı geçmeyi başardı.

Meizu’nun bir sonraki amiral gemisi modeli olan Meizu 17‘nin bu ayın sonunda tanıtılması bekleniyor. Son zamanlarda, cihazı çevreleyen sızıntılar artmaktadır. AnTuTu benchmark skoru, cihazın sızdırılmış özellikleri listesine yeni katıldı. Meizu 17 AnTuTu puanı ortalığı karıştıracak gibi duruyor!

Son zamanlarda Weibo’da Meizu 17 olduğundan şüphelenilen bir Meizu modelinin AnTuTu skorunun sızdırılmış bir ekran görüntüsü paylaşıldı. Ekran görüntüsü, toplam 580.851 puanlık AnTuTu puanı ile M2081 kod adı ile gelecek modeli ortaya koyuyor.

Meizu 17 AnTuTu puanı

Meizu 17 AnTuTu Puanı Ortalığı Darmaduman Etti!

Daha önce, Meizu 17’nin iki modeli Çin’in 3C tarafından M081Q ve M081M model isimleriyle onaylanmıştı. M081M’nin kod adı M2081’dir. Böylece, ekran görüntüsünün Meizu 17 için olduğu sonucuna varabiliriz. Ayrıca, AnTuTu puanı bunun 17’nin beklenen tek Meizu amiral gemisi olduğu bir amiral gemisi modeli olduğunu doğrular.

Meizu 17’nin tüm özellikleri bilinmese de, telefonun Qualcomm Snapdragon 865 5G işlemci, 8/12 GB LPDDR5 RAM ve UFS 3.0 depolama alanıyla gelmesi bekleniyor. Ayrıca cihazın 90 Hz yenileme hızı sunan 6.5 inç AMOLED ekrana sahip olacağı konuşuluyor. Ön kameranın ekrandaki kamera deliğinde yer alması da muhtemel görülüyor. Arka tarafta ise dörtlü arka kamera yer alacak.

Meizu 17 AnTuTu Puanı Ortalığı Darmaduman Etti!

İLGİLİ İÇERİK:  Meizu CEO'su Yeni Amiral Gemisi Meizu 17 Hakkında Ayrıntılar Açıkladı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu