iPhone 12 Pro Max Beklenen Tasarımı Ortaya Koyuyor! (VİDEO)

Eylül hala birkaç ay uzakta, çünkü Apple ‘ın 2020 iPhone 12 amiral gemisi modelleriyle resmi olarak tanıtması bekleniyor.

İlginç bir şekilde, söylentiler iPhone 12’nin detayları ile aktif hale geldi. Youtuber, şimdiye kadar sızdırılmış olan iPhone 12 Pro Max tabanlı CAD renderları oluşturdu.

Apple’ın iPhone 11’de bulunan geniş ekran Pro Max sürümünü tutması bekleniyor. iPhone 12 Pro Max ekranın daha ince çerçevenin yaklaşık 0.9 mm daha ince olduğu söyleniyor. Cihaz 6.7 inçlik bir ekran taşıyacak.

YouTuber’a göre, kamera yerleşimini gösteren arka tasarım henüz çentiğin yanı sıra sonuçlandırılmadı. Bununla birlikte, iPhone 12 Pro Max, LiDAR sensörlü bir dört kamera kurulumunu paketleyecek, ancak tasarım henüz tamamlanmamış olduğundan düzenleme render’den farklı olabilir.

Buna ek olarak, akıllı telefon alışık olduğumuzdan farklı bir hoparlör ızgarası tasarımı benimseyecek. Hoparlörlerin ayrıca yüksek sesle %10 ila 15’lik bir artış olacağı söyleniyor. Yayınlanan iPhone 12 Pro Max render videosuna ise aşağıdan izleyebilirsiniz;

iPhone 12 Pro Max render videosu

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu