Tiktok Takipçi Satın Al

Meizu 16T Kanlı Canlı Sızdırıldı

Çinli üretici Meizu’nun yeni amiral gemisi Meizu 16s modeli yakın zamanda tanıtılacak. Meizu 16s modelinden sonra bir de Meizu 16T modeli sızdırıldı.

Meizu 16s modeli 23 Nisan’da tanıtılacağı bildirildi. İki kardeşle birlikte gelmesi bekleniyor, Meizu 16s Plus ve özellikle oyun için yapılmış olan Meizu 16T. Ancak, Meizu’nun 16 Plus’ı iptal ettiği bildirilmişti. Meizu 16T henüz iptal edilmiş değil. Ancak bir prototip de olsa cihazın fotoğrafları sızdırıldı.


Telefonun arkasında parmak izi tarayıcı yok, bu da ekranın altında olması gerektiği anlamına geliyor. Camla kaplı gibi görünen bir cihaz için alışılmadık olan telefonu bir arada tutan iki vida var tabii bu bir prototip olduğu düşünülmekte veya fabrika üretiminden bir görsel olabilir. Cihazın henüz tamamlanmış son hali olmadığının altını çizelim.

Meizu 16T Kanlı Canlı Sızdırıldı

Meizu’nun ilk oyun telefonu Meizu 16T mu olacak?

Cihazın önündeki görüntü Meizu 16T‘nin Meizu 16s gibi ince çerçevelere sahip olacağını gösteriyor. Aynı zamanda çentiği olmayacak gibi duruyor. Sızdırılan görüntü bulanık, bu yüzden daha fazla ayrıntı çıkaramıyoruz.

Meizu 16T‘nin bir oyun telefonu olduğunu gösteren hiçbir donanım özelliği yok ancak sızan bilgiler arasında Meizu’nun ilk oyuncu akıllı telefonu olacağı söylenmekte.

Tasarımı sade ve piyasadaki diğer oyun telefonlarına kıyasla daha da hassastır, ancak yazılım özellikleri ve hatta onu oyun telefonu yapan telefona bağlanan bir aparat gibi aksesuarlar olabilir. İlerleyen zamanlarda Meizu 16T ile ilgili daha çok detay paylaşılacaktır.

Meizu 16T Kanlı Canlı Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu