TeknoDiot.com
   
     

Meizu 16s Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Meizu 16s Tanıtım Tarihi Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri Meizu Haberleri Teknoloji Haberleri

Meizu, Weibo aracılığıyla, 23 Nisan’da Meizu 16s amiral gemisi telefonunu duyurmak için açıklanacak bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı.

Geçen yılki Meizu 16 Snapdragon 845 işlemcili amiral gemisi telefonun halefi olarak gelecek. Meizu 16s daha da gelişmiş bir üst model olarak sergilenecek. Yayınlanan lansman posteri 23 Nisan’daki Meizu etkinliğinin olacağını göstermekte “% 1 Seçili /% 100 Çaba” metni Meizu 16s’in en iyi tasarlanmış akıllı telefonlardan birine sahip olduğunu ima ediyor olabilir.

Meizu 16s son zamanlarda tüm özelliklerinin açıklandığı TENAA’dan onay aldı. AMOLED 6,3 inç ekran ile gelecek. Full HD + çözünürlük desteği sunacak ve ekran parmak izi okuyucusu ile birlikte gelecek.

Meizu 16s Tanıtım Tarihi Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri Meizu Haberleri Teknoloji Haberleri

Meizu 16s teknik özellikleri

Qualcomm’un en son tanıttığı Snapdragon 855 işlemcisi ile gelen Meizu 16s, 6 GB RAM ile güç sağlayacaktır. 128 GB depolama alanıyla gelebilir. Yakışıklı 24W hızlı şarj için destek taşıyacak bir 3.600maAh batarya içerecektir.

Fotoğrafçılık için, yakışıklı OIS özellikli 48-meapixel + 20 megapiksel çift kamera kurulumu ve 20-megapiksel ön bakan bir kamera bulunacak. Akıllı telefon kısa bir süre önce AnTuTu kıyaslaması üzerinde, etkileyici ortalama kıyaslama puanının 370 binden fazla olduğunu görmüştük.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.