Meizu 16 Sızdırıldı!
TeknoDiot.com
 
  

Meizu 16 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Meizu 16 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Bir başka Çinli telefon üreticisi olan Meizu’nun yeni akıllı telefon modeli Meizu 16 canlı canlı sızdırıldı. Çalışır halde sızdırılan Meizu 16 modeline gelin yakından bakalım.

26 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenilen Meizu’nun yeni amiral gemi modeli kameralara yakalandı. Bir süredir çeşitli görsellerle karşımıza çıkan model ilk defa bir bütün halinde çalışırken görüntülendi. Tasarım olarak baktığımız zaman alışılmışın dışında bir Meizu modeli karşımızda. Kavisli ve 18:9 ekranlı bir Meizu 16 modeli karşımızda.

Meizu 16 modeline baktığımız zaman Samsung’un Galaxy S ailesini akıllara getiren tasarımda yanlarda neredeyse çerçeve bulunmazken alt ve üst tarafta ince çerçevelere yer verilmiş.

Meizu 16 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

5.6 inç büyüklüğünde olacağı söylenen bu ekranın OLED teknolojisini kullanması bekleniyor. Snapdragon 845 işlemcisinin kullanılacağı Meizu 16, 6 GB RAM ve 64/128 GB dahili depolamaya sahip olacak. Hakkında bazı teknik özellikleride sızdırıldı.

12 MP ve 20 MP arka kameranın yer alacak. Ön tarafta da 20 MP bir kamera yer alacak, ayrıca  3 boyutlu yüz tanıma özelliğine sahip. Ekrandan parmak izi okuma teknolojisinin yer alacağı modelin fiyatının ise 470 dolar ile 520 dolar arasında olması bekleniyor.

Meizu 16 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


TCL Yakın Zamanda Blackberry İçin 5G Getirmeyi Düşünmüyor!

Yusuf Karcılar

Toplam 300 Bin Dolar Ödüllü Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 Başvuruları Başladı

Buğra Noyan

A101’den Yine Teknolojik Şölen!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.