Microsoft'tan Matematik Uygulaması: Microsoft Math - TeknoDiot.com

Çözülmemiş Matematik Problemi Bırakmayacak Uygulama: Microsoft Math

Abone Ol 

ABD’li teknoloji ve yazılım devi Microsoft’un son uygulaması Matematik ödevlerinde size yardımcı oluyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Microsoft, matematik problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak bir uygulama geliştirdi. Microsoft Math olarak adlandırılan uygulama, matematik öğrenme deneyiminizi geliştirmek için birçok özellik barındırıyor.

Microsoft Math ile çözümü almak için bir sorun yazabilir veya çizebilirsiniz. Uygulama, cevabı almak için Photomath’a benzer şekilde basılı ve el yazısı denklemleri taramanıza bile izin verir.

Temel kavramlar, cebir öncesi, cebir, matematik kavramları üzerinde kelime problemleri, trigonometri, sayı teorisi, olasılık, hacim, yüzey alanı, temel matematik ve istatistik problemlerini uygulamaya atabilir ve size adım adım çözümler sunacaktır.

Microsoft Math

Denklemler ile ilgili problemler için, uygulama anında daha iyi görselleştirilmiş bir fikir elde edebilmeniz için grafik çizer. Dahası, Microsoft Math daha ayrıntılı referans için öğretici videolar şeklinde ek öğrenme materyalleri sunar.

Redmond devi uygulaması diğerleri arasında İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça, İspanyolca dahil olmak üzere birçok dili destekler. Bu şekilde, uygulamayı kendi dilinizde kullanabilirsiniz.

Ancak uygulamayı İngilizce olarak da kullanabilirim diyenlerdenseniz Microsoft Math, sınavlara hazırlanmanızda ve tam olarak anlayamadığınız konuları öğrenmenizde oldukça faydalı olacaktır.

:: Android için indir

:: iOS için indir

Göz atın:   Microsoft, Ebeveynlere İçin Katlanabilir Ekranlı Bir Surface Cihazı Tanıtacak!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!