Mass Effect Trilogy Remaster’ın Gelecek Yıl Geleceği Bildirildi

Abone Ol 

Bu yıl bir tatil sürprizi umut eden Mass Effect hayranları hayal kırıklığına uğrayacak.

Mass Effect Trilogy Remaster, ikonik üçlemenin söylentilere göre yeniden düzenlenmesi resmi olmayan bir şekilde 2021’e ertelendi.

Yeniden yapılanma ve ikonik oyunların yeniden yapımlarının devam eden başarısıyla, Mass Effect spekülasyonlarda görünmeye devam etti. Bugüne kadar ne EA ne de BioWare, yeniden düzenlenmiş bir üçlemenin varlığını resmen doğrulamadı.

Yine de, Mass Effect Trilogy Remastered’ın listeleri bu ayın başlarında Portekizli bir perakendecinin web sitesinde sızdırıldı. Ek olarak, Mayıs ayında bir sektörden bir kişi, üçlemenin Ekim ayını ve yayınını hedeflediğini bildirdi.

Mass Effect Trilogy Remaster'ın Gelecek Yıl Geleceği Bildirildi

Şimdi, aynı içeriden bu planlarda ayarlamalar rapor ediyor. Projeye yakın kaynaklarına göre, EA ve BioWare, yeniden düzenlenen üçlemenin yayınlanmasını gelecek yılın başlarında yayınlama kararı aldı. Sözde, remaster üzerinde çalışan ekip ilk Mass Effect ile ciddi sorunlarla karşılaştı.

Orijinalin grafikleri ve oynanışı, devam filmlerinin kalitesini karşılamıyor, bu da yeni gelenleri ve franchise hayranlarını aynı şekilde caydıracağı endişelerini artırıyor. Oyunun şu an ne kadar eski olduğu düşünüldüğünde, bu şaşırtıcı değil.

Göz atın:   Steam'de Call of Duty Oyunlarında Hafta Sonu Fırsatları Başladı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu