TeknoDiot
     
     
     

Marvel, Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihlerini Açıklandı!

Marvel, Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihlerini Açıklandı!

Marvel filmlerinin vizyon tarihleri koronavirüs nedeniyle iptal edilmişti. Şimdi Marvel, yeni filmlerinin yeni vizyon tarihlerini açıkladı.

Marvel Entertainment, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir eğlence şirketidir. Şirket, 2 Haziran 1998 tarihinde Marvel Entertainment Group ve ToyBiz’in birleşmesi sonucu kurulmuş olup 2009 yılında The Walt Disney Company tarafından satın alındı. Şirketin merkezi New York’ta yer almaktadır

Bugün konuyla resmi bir yazı yayınlayan Disney, koronavirüs nedeniyle yeniden duyurdu. Özellikle Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen Black Widow bu yıl sonunda vizyonda olacak.

Diğer filmler olan Captain Marvel 2Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings, Thor 4, Doctor Strange and the Multiverse of Madness ve The Eternals filmlerinin yeni vizyon tarihleri duyurulmuş oldu.

Marvel, Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihlerini Açıklandı!

Marvel filmlerinin yeni vizyon tarihleri

  • Black Widow – 6 Kasım 2020
  • The Eternals – 12 Şubat 2021
  • Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings – 7 Mayıs 2021
  • Doctor Strange and the Multiverse of Madness – 5 Kasım 2021
  • Thor 4 – 18 Şubat 2022
  • Captain Marvel 2 – 8 Temmuz 2022

Disney ayrıca Marvel harici filmlerinin de vizyon tarihlerinde bazı değişikliklere gitti. Indiana Jones 5‘in vizyon tarihi yaklaşık bir yıl ertelenerek 29 Temmuz 2022’ye alındı. Dwayne Johnson ve Emily Blunt’lı macera filmi Jungle Cruise da yine bir yıl ertelenerek 31 Temmuz 2021’e çekildi. Ryan Reynolds‘ın yeni fantastik-macera filmi Free Guy‘ın yeni vizyon tarihi ise beş aylık bir ertelemeyle 11 Aralık 2020 olarak  ayarlandı.

Marvel, Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihlerini Açıklandı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sinemia Global Operasyonunda Yeni Yapılanmaya Gitti

Buğra Noyan

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Buğra Noyan

Türkiye’de Avengers Infinity War Rekoru

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.