Tiktok Takipçi Satın Al

O Şimdiye Kadar Hiç Görmediğiniz Bir Tasarıma Sahip! Karşınızda Aston Martin V12 Speedster

Bu günlerde tanıtılan Aston Martin’in yeni üyesi şaşırtacak bir tasarıma sahip.

Adeta bir yenilik olan Speedster’in tavanı ön camı ve torpidosu yok.Torpidosunun yerinde ise siyah bir deri çanta bırakılmış durumda.

Aston Martin‘in Lagonda Taraf ve Vulcan için yaptığı sınırlı sayıdaki yüksek performanslı araçlardan sonra yine dikkatlerimizi çekti. Speedster‘ın özellikleri de tasarımı gibi dikkat çekici olarak karşımıza çıkıyor.Sadece 88 tane yapılacağı ve 950.000$ gibi bir maliyeti olacağı konuşuluyor.


O Şimdiye Kadar Hiç Görmediğiniz Bir Tasarıma Sahip! Karşınızda Aston Martin V12 Speedster

Aston Martin V12 Speedster‘ın motoruna göz attığımızda ise 5.2 litrelik bir V12 Speedster motor görüyoruz.8 ileri otomatik ZF şanzıman,700 beygir gücü ve 753 Newtonmetre torku bulunuyor. 21 inç lastiklerin bulunduğu bu otomobilde frene önem verilmiş olacak ki karbon seramikten 410 mm ön, 360 mm arka frenler beliriyor. Tabi ki bu kadar donanımsal güce sahip olmanın karşılığı olarak bizi şaşırtmaya devam eden V12 Speedster‘in azami hızı elektronik olarak 300km/s olsada 100 km/s hıza 3.5 saniyede ulaşabiliyor. Tabi ki tavanı ve ön camı olmayan bir araçta 300km/s hızla gitmeye cesaret edilir mi orası tartışılır.

İç tasarım, deri kaplamayı krom, alüminyum ve 3D baskılı kauçukla birleştiriyor. Otomobilin arka kısmında, tamponun ortasına monte edilmiş Skyfall Silver renk kontrastında çift egzoz bulunuyor. Orta kısımda iki yolcunun arasını ayıran bölümün aracın hafifliğini koruması için karbon fiber kullanılmıştır.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu