Tiktok Takipçi Satın Al

Mafia 3 Türkçe Yama Yapma İşlemleri

Bugün sizlere Mafia 3 oyununa nasıl türkçe yama yapacağınızı detaylı olarak anlattık.

Mafia 3 Türkçe yama yapma işlemleri. Online oyun platformlarında en çok tercih edilen oyun türlerinden biri de aksiyon ve macera içerikli oyunlardır.


Bu kategoride ise gözlerimiz ilk olarak Mafia oyun serisi gelir. Mafia serisinin son oyunu olarak da oyunculara Mafia 3 oyunu piyasaya sürüldü. İlk kez 2016 yılında yayımlanan oyun, video games sektöründe oldukça ses getirdi diyebiliriz.

Adeta bir aksiyon filminde gibi kendinizi hissedebileceğiniz bir ortam, oyun tarafından sizlere sağlanıyor. Ancak serinin son çıkan oyunu Mafia 3 ilk başlarda Türkçe dil seçeneği bulundurmuyordu. Şimdilerde ise Mafia 3 Türkçe yama özelliği çıktığından, Türk oyun severler de Mafia serisine soluk getirebilme şanslarını yakaladılar. Peki, Mafia 3 oyunu için Türkçe yama işlemini nasıl yapabilirsiniz, gelin birlikte bakalım.

Mafia 3 Türkçe Yama Yapma İşlemleri

Mafia 3 Türkçe Yama Gelişimi

İlk başlarda Mafia serisinde bulunan pek çok konuşma ve hikaye uzun metinlerden oluştuğu için Türkçe’ye çevrilmiyordu. Ancak Mafia 3 Türkçe yamanın gelişimi sayesinde artık oyunu tamamen Türkçe bir şekilde oynamanız mümkün. Aynı zamanda sadece oyunun ana kısmı değil, oyunun tüm DLC’leri de Türkçe diline çevrilerek büyük bir gelişim sağlandı diyebiliriz.

Böylece artık Mafia serisinin son oyunu olan Mafia 3’ü dilediğiniz gibi bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz. Tabii belirtmek isteriz ki, oyun sadece bilgisayar ortamında oynandığı zaman Türkçe özelliğini sizlere sağlıyor. Bunun dışında telefonunuzdan oyuna girmek isterseniz, yine yabancı dil bizleri karşılıyor. Peki, Mafia 3 Türkçe yaması kurumu nasıl gerçekleşiyor, yazımızın devamında görebilirsiniz.

Mafia 3 Türkçe Yama kurulumu

Mafia 3 Türkçe yama kurulumu bakımından oldukça kolay bir şekilde halledebileceğiniz işlemlerden ibaret diyebiliriz. Arama motoruna direkt olarak Mafia 3 yama yazdığınız zaman karşınıza çeşitli apk ve indirme alternatifleri çıkacak. Karşınıza çıkan sayfalardan hangisinin daha güvenli olduğunu düşünüyorsanız, o sayfadan yana tercih yapmanızı tavsiye ederiz.

Böylece tıkladığınız sayfada size bir indirme butonu çıkacak. İndirme işleminin ardından, oyun kendini kuruluma tamamen hazırlar. Siz sadece yönlendirmeler ile oyunun kurulumunu sağlamış olursunuz. Sonrasında ise bu aksiyon dolu macera turuna Türkçe bir şekilde çıkabilirsiniz. Son olarak buradan yama indirmek için birçok siteye ulaşabilirsiniz.

Mafia 3 Türkçe Yama Yapma İşlemleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu