LoL RP - TeknoDiot.com

League of Legends RP Satın Alın

League Of Legends, Riot Games tarafından geliştirilerek 2009 yılında piyasaya çıkan popüler bir oyundur.

Çok oyuncunun online ya da çevrimiçi olarak oynadığı oyun sürükleyiciliği ve oldukça heyecanlı konusu ile oyuncuları oldukça etkilemektedir. League ; Of Legends oyununda Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum adındaki haritalar ile oyunun seyri değişebilmektedir.

Oyunda Riot Point olarak adlandırılan kısaca LOL RP denilen para birimi kullanılmaktadır. Bu para birimi ile oyuncular oyunun içindeki tüm alışverişlerini yapabilmekteler. Oyuna yapılan girişten sonra burada bulunan Mağaza butonu tıklanıp açılır ve buradan RP satın alma butonu seçilerek Riot Games firması ile sözleşme yapmış olan internet sitelerinden alınabilmektedir. Daha sonra da satın alınan RP kodu oyunda aktive edilerek kullanılabilmektedir. LOL RP oyunda kostüm, gelişme kartları ve benzeri ilerlemeyi sağlayacak durumlarda kullanılabilmektedir.

League of Legends RP Satın Alın

Oyun ücretsiz olarak Windows işletim sisteminde oynanabilmekte olup bulunan üç haritaya göre oyun yeri ve oynanış şekli değişmektedir. Genel amaç ise çevreden eşyalar bulup toplayarak güçlenen şampiyonların güçlenerek karşı takımın savunmasını çökertebilmesidir. LOL RP fiyatları 400 RP, 840 RP, 1780 RP, 3620 RP ve 6450 RP olmak üzere beş farklı şekilde bulunmakta ve satın alınacak ürünlere göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca burada önemli olan bir ayrıntı LOL RP kodlarının sözleşmeli olan Perdigital.com’dan alınması ile de aktivasyon sırasında bir problem yaşanmamaktadır. Ayrıca oyunda kalmak ve devam edebilmek istiyorsanız asla bedava RP arayışında bulunmamanızı tavsiye ederiz. Hile ve uygunsuz durum olarak düşünülen bu durum aksi halde oyundaki gidişatınızı ve oyundaki kariyerinizi olumsuz bir şekilde etkileyebilmektedir. Etkileyici ve oyunun içine alan etkisi ile oyuncuyu içine alan oyun son zamanların da en popüler oyunları arasında bulunmaktadır.

Göz atın:   LG, CS:GO Turnuvası Düzenliyor

 

 

 

 

 

 

 

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu