Tiktok Takipçi Satın Al

Lokmacılar Bulut Teknolojisini Kullanıyorlar

Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, satış sırasında hızlı olmanın önemini biliyor ve işletmelere bu yönde çözümler sunuyor.

ikas, satış ve ödeme işlemlerini hızlandıran özellikleriyle başta son dönemde sürekli artan lokmacılar olmak üzere satışı hızlı, talebi çok olan fast food noktalarının işini kolaylaştırıyor.


Şerbetli tatlı dendiğinde akla ilk gelenlerden biri olan lokma, yepyeni haliyle hızlı bir şekilde yayılıyor. Geleneksel lokmanın modern bir yorumu olan bu tatlılar, içlerinde lezzetli bir dolgu ve çeşitli soslarla servis ediliyor ve çok talep görüyor. Neredeyse her semtte karşılaşabileceğimiz ve sayıları hızla artan bu lokmacıları, önlerindeki uzun kuyruklardan da tanımak mümkün.

Satış sırasında hızlı olmanın önemini bilen yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ikas, lokma ve lokma gibi satışı hızlı, çok talebi olan yeme içme noktaları için sunduğu hizmetlerle kasa önü kuyruklarını azaltıp müşteri memnuniyetini artırıyor. Aynı zamanda çoklu şube yönetimine de uygun olarak tasarlanan ikas’ın fast food noktalarının işini kolaylaştıran ve satış, ödeme işlemlerini hızlandıran özelliklerinden bazıları şöyle:

Lokmacılar Bulut Teknolojisini Kullanıyorlar

İlave takibi: Müşterilerin tercih ettiği dolguları, süslemeleri ve sosları kayıt altına alarak hangi ilavenin ne kadar satıldığını ikas üzerinden takip etmek mümkün. Bu sayede firma sahipleri stokları kritik seviyeye düşen ilavelerden anında haberdar olabiliyor ve müşterilere her zaman diledikleri ilaveleri sunabiliyor.
Ürün ve marka kategorileme: ikas’ta ürünler türlerine, sezona veya belirlenen özelliklere göre kategorilere ayrılabiliyor. Bu sayede aranan ürünler, kategoriler altında görülebiliyor.
Hızlı müşteri ekleme: Satış ekranı üzerinden birkaç saniyede yeni müşteri oluşturmak mümkün. Bu sayede geleneksel sistemlerde satış yapılan sürede ikas’ta hem müşteri bilgisi alınıyor hem de satış tamamlanıyor.
Tek tıkla yeni şube: Lokma gibi çok franchise’ı olan veya şubeleri hızlı yayılan bir markalar ikas sayesinde tek tıkla yeni şube oluşturabiliyor. Geleneksel sistemlerde olduğu gibi yeni mağaza için altyapı yatırımı yapılmasına ve sistemlerin kurulması için beklenmesine gerek kalmıyor.

Ortak müşteri veritabanı: Tüm mağazalarda ortak müşteri veritabanı kullanılabiliyor. Bu sayede herhangi bir şubede oluşturulan müşteri tüm şubelerde kullanılabiliyor.
Müşteri profilleri: Müşterileri kayıt altında tutarak en son ne zaman mağazayı ziyaret ettiklerini, hangi ürünleri aldıklarını ikas üzerinden takip etmek mümkün.
Favori ürün: satış ekranına çok sık satılan ürünler eklenerek tek dokunuşla sepete eklenebiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu