Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech Zone Wireless Kulaklığını Tanıttı

Logitech bir ilki daha gerçekleştirerek yeni nesil açık ofis ortamında çalışanlar için, iş performansına odaklanan ilk taşınabilir kulaklığı Logitech Zone Wireless ve Logitech Zone Wireless Plus’ı tanıttı. Logitech’in derin ses uzmanlığıyla tasarlanan kablosuz Zone Wireless Serisi, üstün ses kalitesiyle kullananların konuşma mevzuşmaları yapmasına yada müzik dinlemesine olanak sağlıyor. Tek tuşla işler hale getirilebilen Active Noise Cancellation (ANC) özelliğiyle gürültülü ortamlarda dikkat dağıtan sesleri engelleyerek rahat bir çalışma ortamı yaratan ilk UC sertifikalı kulaklık olan Zone Wireless, Qi kablosuz şarj olanakı sağlar.

Logitech Zone Wireless Kulaklığını Tanıttı

Açık Ofis Ortamı İçin İdeal


Active Noise Cancellation özelliğiyle Zone Wireless, arka plandaki seslerin derecesi ne olursa olsun engeller ve odaklanarak çalışabilmek için uygun ortamı yaratır. Yumuşak yapay deriden yapılmış kulaklık yastıkları ve silikon kafa bandı desteği ile Zone Wireless Serisi tüm gün rahatça kullanabilir. 15 saat konuşma ve müzik dinleme kapasitesine sahip kulaklar, 30 metrelik kullanım mesafesine sahiptir. Berrak bir mevzuşma deneyimi için ek olarak Active Noise Cancelling özelliği bulunan bir de mikrofonu mevcuttur.

Hareketli İş Stili

Yeni nesil hareketli ve açık ofis biçimı çalışma sistemi için muhteşem olan Zone Wireless Serisi kulaklıklar, Easy-Switch teknolojisiyle Bluetooth ve Bluetooth alıcı üzerinden kolayca akıllı telefona ve bilgisayara bağlanabilir. Bir defa indirilebilir companion uygulaması Logitech Tune’a bağlanıldığında, kullanıcılar uygulamayı kullanarak, kulaklığı sessize alabilir ANC teknolojisini devreye sokabilir, ses ayarlarını yapabilir, bass tonunu kendi zevkine bakılırsa ayarlayabilir ve bununla beraber ürün güncellemelerini yapabilirler.

Logitech Zone Wireless Kulaklığını Tanıttı

Sezgisel ve bayağı Kullanım

The Zone Wireless ara yüzünün kullanımı mevzuşma esnasında ya da müzik dinlerken bile son derece basittir. Çağrı cevaplamak/reddetmek yada müziği başlatmak/durdurmak için bayağıçe kulaklığın merkezinde yer alan ana tuş kullanılır. Ayrıca kullanıcılar mikrofonu yukarıya kaldırarak da kulaklığı rahatça sessize alabilir. Bir iş gününün nihayetinde Qi kablosuz şarj aletine yerleştirilen yada USB kabloyla şark edilebilen bayağıçe Zone Wireless, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak yerden de tasarruf eder.

Logitech Zone Wireless Kulaklığını Tanıttı

Ortaklıklar

Skype tarafından sertifikalandırılan ve Microsoft Teams’den onay alan Zone Wireless Serisi mükemmel kullanıcı deneyimi için Google Cloud, Zoom, Fuze, Unify, TrueConf ve StarLeaf ile iş birliği yapmaktadır. Zone Wireless Serisi ek olarak Cisco WebEx, Cisco Jabber, and Go-To-Meeting benzer biçimde en popüler konferans ve ses uygulamalarını desteklemektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu