AMD

Logitech Yeni MX Master 3 Faresini Duyurdu

Oyun oynamayan fareler söz konusu olduğunda, Logitech’in MX Master fare serisi birçok YouTuber masasında bulabileceğiniz çok popüler bir seçenektir.

Bunun nedeni, farenin tasarımında ergonomik olması, kablosuz bağlantı, kendi gereksinimlerinize göre kişiselleştirmeniz için yeterli düğmeler ve elbette Logitech fare tıklamasını tatmin eden tuşlar sunmasıdır.

Şimdiye kadar MX Master 2S’nin iki yıl önce piyasaya sürdüğü MX Master 2S’nin birkaç yinelemesi vardı. Ancak, iyi haber şu ki MX Master 3 burada görünüyor ve bir sürü yeni sürümle geliyor. Başlangıç ​​olarak, Logitech nihayet yüksek sesle kaydırma tekerleği sorununu ele aldı.

Logitech, daha sessiz bir kaydırma deneyimi sunan MagSpeed ​​Scroll Wheel olarak adlandırdıkları manyetik bir tasarım kullandı.

Logitech Yeni MX Master 3 Faresini Duyurdu

Şirkete göre, sadece bir saniyede 1.000 satırdan fazla sürebilecek pürüzsüzlüğü ve hızı koruyacak. Tasarım açısından, Logitech çok fazla değişmedi, bu yüzden MX Master serisine aşina iseniz, o zaman bu çok farklı olmamalı.

Logitech, MX Master 3‘ün tek bir şarjla 70 güne kadar pil ömrü sunmasıyla övünüyor. Ayrıca, fareyi şarj etmek için kullanılan mikro USB bağlantı noktasını da uzaklaştırdılar ve USB-C ile çalışmayı seçtiler. Ellerinizi ele almakla ilgileniyorsanız, Logitech MX Master 3 bu ayın sonunda 99 doları olacak şekilde satışa sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu