TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Bilgisayar Haberleri » Logitech’den Oyuncuları Sevindirecek Yaz İndirimi!

Logitech’den Oyuncuları Sevindirecek Yaz İndirimi!

Logitech'den Oyuncuları Sevindirecek Yaz İndirimi!

Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini geliştirmeye devam eden Logitech G, yaz günlerinde bilgisayar başında yepyeni ekipmanlarla oturmak isteyen oyunseverlere harika bir fırsat sunuyor.

Bu kapsamda, 23 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında oyuncu mouselar’ından, klavyelere, kulaklıklardan, mousepad’lere özel indirimler seçkin teknoloji mağazalarında olacak.

Okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatiline girecek öğrencileri de sevindirecek kampanya, G102, G213, G231, G300s, G430, G502, G413, G430, G502, F310 VE F710 ürünlerinde geçerli olacak.

Logitech'den Oyuncuları Sevindirecek Yaz İndirimi!

Logitech G nedir?

Logitech G, Logitech International’ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir.

Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ürünlerinin yanı sıra direksiyon ve joystick gibi simülasyon ürünleriyle de her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global SelectMarket’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ASUS Zenfone 7 için Kablosuz Şarj Özelliği Getirebilir!

Yusuf Karcılar

Hitman Ücretsiz Oldu

Buğra Noyan

Huawei Yeni Ekran Tedarikçisini Açıkladı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.