Tiktok Takipçi Satın Al

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

Ergonomi, tasarım, yazılım, performans = Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 faresi yeni videomuzun konuğu. Profesyonel kullanıcılar için piyasada yer alan MX Master 3 neler sunuyor?

Logitech MX Master 3 inceleme videosu yayında! Yüksek hızlı kaydırma tekerleği (scroll) ile dikkatleri üzerine çeken MX Master 3 yeni videomuzun konuğu.


Sunduğu özellikler, tasarımı ve kullanım ergonomisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. MX Master 3, anında hassasiyet ve sonsuz potansiyeldir. Tasarımcılar ve kodlayıcılar için tasarlanan, bugüne kadarki en gelişmiş Master Serisi mouse’tur. Düşünebiliyorsanız ustalaşabilirsiniz.

Tamamen yeni MagSpeed Elektromanyetik kaydırma, tek bir pikselde duracak kadar hassas ve bir saniyede 1.000 satır kaydıracak kadar hızlıdır. Ayrıca neredeyse sessizdir.

Logitech MX Master 3 İnceleme Videosu

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

Tekerleğin makine ile işlenen çeliği üstün dokunsallık ve ideal bir ağırlık sunarak hissettiğiniz ancak duymadığınız dinamik bir eylemsizlik sağlar.

Avcunuzun şekline göre mükemmel tasarlanan yapısı sayesinde rahatlıkla çalışın. İdeal biçimde konumlandırılmış ön/arka, hareket düğmeleri ve yeni baş parmak tekerleği ile oluşturun, üretin ve daha sezgisel şekilde uygulayın.

MX Master 3 mouse’u özelleştirip spesifik iş akışınız için her eylemi yapılandırın.MX Master 3 mouse neredeyse kullandığınız her uygulamada için tamamen yapılandırılabilir ve en sevdiğiniz uygulamalar için iyileştirilen önceden tanımlanmış yapılandırmalar sayesinde daha hızlı çalışın; Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve Edge desteği sunuyor olması artı bir durum.

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

Flow özellikli MX Master 3 mouse’unuzla imlecinizi ekranın kenarına getirerek birden çok bilgisayarı sorunsuzca kontrol edin. MX Master 3 mouse’unuz Windows ve macOS işletim sistemleri arasında bile sizinle birlikte geçiş yapar.

Bilgisayarlar arasında zahmetsizce yazı, resim ve dosya aktarımı yapın tek yapmanız gereken birinden kopyalayıp diğerine yapıştırmaktır.

4000 DPI Sensör

MX Master 3, sıradan bir mouse’tan daha hızlı ve 5 kat daha hassastır;3Elektromanyetik kaydırma tekerleği olmayan normal Logitech mouse ile karşılaştırıldığında. böylece her seferinde doğru piksele dokunursunuz. Logitech Darkfield İzleme, sınıfının en iyisi 4000 DPI hassasiyetle neredeyse her yüzeyde, hatta cam üzerinde izlemenize imkân tanır.

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

Uzun Pil Ömrü

MX Master 3, tam şarj olduğunda 70 güne kadar açık kalır ve bir dakikalık hızlı şarjla üç saatlik kullanım sunar.

Mouse’unuzu üç cihazla eşleştirebilir ve Easy-Switch düğmesine dokunarak bu cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.Dizüstü bilgisayarınız, ev bilgisayarınız ve ofis masaüstünüz için tek bir MX Master 3 kullanın.

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

MX Master 3 Özellikleri

 • Yükseklik: 124,9 mm
 • Genişlik: 84,3 mm
 • Derinlik: 51 mm
 • Ağırlık: 141 gram
 • Gerekli: Bluetooth düşük enerji teknolojisi
 • Windows 8,10 veya üzeri
 • macOS 10.13 veya üzeri
 • iPadOS
 • Linux
 • Darkfield yüksek hassasiyet
 • Nominal değer: 1000 dpi
 • DPI (En düşük ve en yüksek değer): 200 – 4.000 dpi (50 dpi’nin katlarında ayarlanabilir)
  • 7 düğme: Sol/Sağ Tık, Geri/İleri, Uygulama Düğmesi, Tekerlek Modu Geçişi, Orta Tıklama
  • Kaydırma tekerleği: Evet, otomatik geçiş ile
  • Baş parmak tekerleği: Evet
  • Hareket düğmesi: Evet

Yazılımı İndir

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3 Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3 Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3 Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

Kendine Hayran Bırakan Mouse: Logitech MX Master 3

Editör Puanı

Tasarım - 9.3
Performans - 8.7
Ergonomi - 10
Uzun Kullanım - 10
Yazılım - 8.3
Fiyat - 7.8

9

Puan:

User Rating: 4.2 ( 1 votes)
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu