«
Lionel Messi Tasarımlı Özel Altın Kaplı iPhone Xs Max Apple Haberleri

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone Xs Max modelinin özel bir versiyonu ortaya çıktı.

İspanyol futbol devi Barcelona’nın popüler oyuncusu olan Lioanel Messi tasarımlı iPhone Xs Max modeli ortaya çıktı. Lionel Messi özel tasarımlı iPhone Xs Max modeli 24 ayar altın kaplı.

Geleneksel bir iPhone Xs Max modeli ancak altın kaplamalı. Yaklaşık olarak olarak 12.498 TL fiyata sahip olacak. Raporlar, iPhone Xs Max’ın iDesign Gold tarafından tasarlandığını gösteriyor. Messi’nin sahip olduğu birkaç kişisel dokunuşla gelen telefon, adı ve telefonun arkasına yazılan on numaralı ikonik numara ile birlikte geliyor.

  • Lionel Messi Tasarımlı Özel Altın Kaplı iPhone Xs Max Apple Haberleri

    iPhone XS Max Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Özel tasarımlı iPhone Xs Max modeli ayrıca her iki takımın da rozetini alıyor Lionel Messi, FC Barcelona ve Arjantin Milli Takımı’nın ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyoruz. Özel tasarımlı bu iPhone Xs Max modeli özellikleri normal iPhone Xs Max özellikleri ile aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Lionel Messi Tasarımlı Özel Altın Kaplı iPhone Xs Max Apple Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *