Tiktok Takipçi Satın Al

Lifebox’la Milyonlara Ulaşan Rehber Yedeği

Turkcell’in bulut depolama alanı olan Lifebox kullanıcıları gün geçtikçe artış gösteriyor.

9 Milyondan  fazla indirilme adediyle bulut depolama servisi Lifebox, rehber yedekleme servisi ile 1 milyon kullanıcıyı aştı.

Lifebox Nedir;

Dünyanın dört bir yanında kullanıcısı olan lifebox; fotoğraf, video, müzik, belge ve rehberin güvenle saklanmasını sağlıyor. 9 milyondan fazla indirilme adedi ile Türkiye’nin en çok tercih edilen bulut depolama servisi Lifebox, dünya standartlarının üzerinde hizmet verebilen bir uygulama olma özelliğine sahip. Lifebox, yüz ve obje tanıma özellikleri sayesinde milyonlarca anı arasından istenilen fotoğrafı bulmayı kolaylaştırıyor. Kullanıcılar aradıkları bir fotoğrafı bulmak için fotoğraftaki kişi, nesne, tarih ve yere göre arama yapabiliyor. Yer aç özelliği ile Lifebox’a yedeklenmiş fotoğraflar cihazdan kaldırılarak telefon hafızasında anında yer açılıyor. Lifebox’ın şifre ve parmak izi özelliği ise çok daha güvenli arşivleme deneyimi sunuyor. Akıllı telefonlar, tablet ve PC’lerin yanı sıra Apple TV ve TV+ uygulaması ile tüm fotoğraf ve videolar televizyondan görüntülenebiliyor.


Lifebox'la Milyonlara Ulaşan Rehber Yedeği Telefon cihazınız ne olursa olsun Lifebox ile yedeklenen rehberler güvenle korunurken aynı zamanda telefon rehberine çifte sorunu da ortadan kaldırmış oluyor. Lifebox kullanıcıları rehberlerine telefondan, tabletten yada bilgisayardan kolayca ulaşarak rehberindeki kayıtlı numara anında ulaşma şansını elde ediyor. Türkiye’de en çok tercih edilen bulut depolama servisi Lifebox rehber yedekleme özelliğinde de 1 milyon kullacı rakamına geçti. iOS ve Android mobil uygulamasından yedekleri rehberleri diledikleri bir cihazdan kolaylıkla düzenleyebiliyorlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu